Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

http://gromgolina.pl/images/aa_logo_Grom_Golina.pngW pierwszym sparingu przed rundą wiosenną seniorzy pokonali na wyjeździe Orły Huta Łukomska 4:1 (2:0)

Orły Huta Łukomska występują w konińskiej A klasie, po rundzie wiosennej zajmują piąte miejsce. Dla Gromowców był to pierwszy sparing . Orły rozegrały drugi mecz, w pierwszym pokonały Wartę Pyzdry 5:0.

Bramki dla Gromu zdobywali: Jakub Goździaszek, Michał Bryll , Krzysztof Gładczak, Arkadiusz Kowalczyk.

Prowadzenie (17 min) uzyskał Jakub Goździaszek po akcji Krzysztofa Gładczaka i Adama Skałeckiego. Na 2:0 (39 min) podwyższył Michał Bryll po asyście Łukasza Lisa. Po przerwie (55 min) wynik podwyższył Krzysztof Gładczak po podaniu Arkadiusza Kowalczyka. Na 4:0 (64 min)bramkę zdobył Arkadiusz Kowalczyk po podaniu Mateusza Jelaka. Gospodarze honorowego gola zdobyli w 75 minucie.

Pomimo korzystnego wyniku dla Gromu drużyna Orłów okazała się wymagającym rywalem, kilka dobrych interwencji zaliczyli młodzi bramkarze Gromu Bartosz Kubiak i Krzysztof Antoniewicz. Gromowcy ćwiczyli elementy taktyczne. W kolejnym spotkaniu sparingowym zmierzą się z występującą w konińskiej klasie okręgowej Spartą Orzechowo.

GROM: B. Kubiak, K. Antoniewicz, J. Gożdziaszek, P. Kryś, M. Wachowiak, Sz. Bryll, K. Mizera, Ma. Bryll, B. Skałecki, K. Kowalczyk, Ł. Lis, J. Strzoda, K. Gładczak, J. Goździaszek, A. Skałecki, M. Jelak, A. Kowalczyk, Mi. Bryll.