Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W pierwszej grze kontrolnej w Jarocinie przegrali z Jarotą do przerwy mecz był wyrównany po przerwie przewagę osiągnęli gospodarze i wysoko wygrali.

20.03.2018 Jarota Jarocin (MŁODZIK)- Grom Golina(MŁODZIK MŁODSZY) 6:0 (1:0)
Grom reprezentowali: Janek Wieczorek , Kuba Misiak , Tomek Bigos , Mikołaj Ziętkowski, Bartek Gabrysiak, Karol Pawełczyk, Krystian Olejniczak , Adam Graliński , Kuba Grobelny , Przemek Gościniak , Justyna Krawczyk, Kacper Szczepaniak, Kacper Tomaszczak , Kuba Jędrzejak, Patryk Szlachciak

W kolejnej grze tym razem w Krotoszynie Gromowcy zmierzyli się ponownie ze starszymi rywalami. Przez większość meczu prowadzili gospodarze ale w końcówce nasz zespół lepiej wytrzymał kondycyjnie i przechylił szale na swoją korzyść.

24.03.2018 Astra Krotoszyn (MŁODZIK STARSZY) - Grom Golina ( MŁODZIK MŁODSZY) 3:4 (1:1)
bramki: Gościniak 1,Graliński 3
Grom reprezentowali: Janek Wieczorek ,Tomek Bigos , Mikołaj Ziętkowski,Bartek Gabrysiak,Karol Pawełczyk, Adam Graliński , Kuba Grobelny , Przemek Gościniak , Justyna Krawczyk, Kacper Szczepaniak, Kacper Tomaszczak , Piotr Włodarczyk