Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

http://gromgolina.pl/images/aa_logo_Grom_Golina.pngGrom w ostatniej grze kontrolnej przed ligą pokonał na wyjeździe występujące w konińskiej A klasie Orły Huta Łukomska 4:2 (2:1)

W ten weekend rozpoczęła się runda wiosenna w kaliskiej A klasie, jednak Grom w pierwszej kolejce pauzował i dlatego rozgrywał na wyjeździe grę kontrolną z Orłami Huta Łukomska, którzy w ramach przygotowań rozegrali dotychczas sześć sparingów wszystkie wygrywając.

Grom niestety w tym spotkaniu grał w bardzo okrojonym składzie mając tylko jedenastu graczy i bramkarzy na rezerwie.

Mecz udanie rozpoczęli Gromowcy, którzy już po 4 minutach prowadzili 2-0. Już w pierwszej minucie po zespołowej akcji do siatki trafił Marcel Mikołajewski. Po chwili po asyście Głądczaka pierwsze trafienie w meczu zaliczył  Krzysztof Potarzycki. W kolejnych fragmentach meczu inicjatywę przejęli miejscowi i zdobyli bramkę kontaktową. Obydwa zespoły miały przed przerwą kolejne okazje. Po jednej dobrej interwencji zaliczyli bramkarze Gromu Paweł Ignasiak i Paweł Maciejewski. Dla naszego zespołu wynik mogli podwyższyć Mikołajewski, Gładczak i Wachowiak.

Po zmianie stron Gromowcy podwyższyli prowadzenie najpierw po udanej kontrze i podaniu od Wachowiaka podwyższył Gładczak rehabilitując się za zmarnowaną wcześniej sytuacją sam na sam. Czwartą bramkę dla Gromu a swoją drugą po kapitalnym uderzeniu zza pola karnego zdobył Potarzycki. Miejscowi odpowiedzieli tylko jednym trafieniem w końcówce i ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną Gromu.

"Nie tak sobie wyobrażałem ostatnią grę kontrolną przed ligą jeżeli chodzi o kadrę meczową , jednak z różnych przyczyn nie było kilku graczy. Jestem zadowolony z przygotowania fizycznego zaprezentowanego przez zawodników oraz z zaangażowania. Pomimo problemów pokazaliśmy się z dobrej strony. Chciałbym pochwalić Patryka Bierłę , który zagrał na innej pozycji niż zwykle i wypadł pozytywnie. Zostało nam dwa tygodnie do inauguracji podczas których będziemy mocno pracować nad przygotowaniem taktycznym i szybkościowym" - trener Gromu Sebastian Waszkiewicz.

ORŁY HUTA ŁUKOMSKA - GROM GOLINA 2:4 (1:2)

0:1 Marcel Mikołejewski 1 min
0:2 Krzysztof Potarzycki 4 min