UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

http://gromgolina.pl/images/aa_logo_Grom_Golina.pngPrzedstawiamy podsumowanie przygotowań do rundy wiosennej seniorów.

 

Seniorzy Gromu do wiosennej rundy przygotowania rozpoczęli na początku stycznia trenując dwa lub trzy razy w tygodniu na sali i w terenie. Po okresie przygotowań motorycznych treningi odbywały się na orliku i w końcówce przygotowań gdy poprawiła się pogoda na obiektach klubowych.

Gromowcy rozegrali sześć gier kontrolnych wszystkie na obcych boiskach wygrywając cztery i po jednym przegrywając i remisując.
Grom - Lew Pogorzela 4:0 (0:0) - leszczyńska A klasa w Jarocinie
Grom - Ogniwo Łąkociny 3:1 (2:1) - kaliska B klasa w Ostrowie
Grom - GKS Żerków 1:1 (0:1) - kaliska klasa okręgowa w Jarocinie
Grom - Sparta Orzechowo 3:0 (0:0) - konińska klasa okręgowa w Jarocinie
Grom - Raszkowianka Raszków 3:5 (2:3) - kaliska liga okręgowa w Pleszewie
Grom - Orły Huta Łukomska 4:2 (2:1) konińska A klasa w Zagorowie
 

W kadrze zaszły zmiany. Treningów nie wznowili Arkadiusz Kowalczyk i Mateusz Jelak. Do Jaroty do wielkopolskiej ligi juniorów starszych na wypożyczenie trafili Kacper Mizera i Patryk Mankiewicz. Do CKS Zduny odszedł Mikołaj Kalak. Wypożyczenia do innych klubów przedłużyli Marcin Szymkowiak, który występować będzie w trzeciej lidze w zespole seniorów Jaroty, Jakub Szymkowiak do czwartoligowego LKS Gołuchów oraz bramkarz Bartosz Kubiak do Jaroty. Urazy leczą Damian Kaźmierczak, Dariusz Adamski i  Remigiusz Sobczak.

Do kadry dołączyli wypożyczony z Gladiatorów Pieruszyce bramkarz Paweł Maciejewski oraz nie grający wcześniej w rozgrywkach ligowych Bartosz Becela.

Już w najbliższą niedzielę Gromowcy rozpoczną rozgrywki ligowe w Ostrowie o godzinie 11.00 zmierzą się z OKS.

" Okres przygotowawczy tradycyjnie podzielony był na mezo i mikrocykle w których trenowaliśmy odpowiednie cechy motoryczne oraz techniczne i taktykę w fazie bronienia i atakowania. Gry kontrolne miały swoje założenia wyniki cieszą , jednak wiadomo że w tych spotkaniach wynik nie jest sprawą najważniejszą, a realizacja założonych celów. Uszczupliła się nam kadra co będzie miało także wpływ na grę. Jednak nie ma co narzekać.   Wierzę w zawodników, których mam obecnie w kadrze. Wielu z nich ma spore możliwości. Zrobię wszystko żeby wspólną pracą podnosić poziom każdego z zawodników oraz zespołu. Będziemy walczyć w każdym meczu o korzystny wynik. Grom zawsze był solidnym rywalem. Postaramy się także w tej rundzie pokazać z dobrej strony" - podsumował przygotowania trener Sebastian Waszkiewicz.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież