UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

http://gromgolina.pl/images/aa_logo_Grom_Golina.pngŻaki  Gromu rozegrały 12 kwietnia  na boisku w Kotlinie pierwszy z trzech turniejów w ramach rozgrywek wiosennych zorganizowanych przez Kaliski OZPN.


W pierwszym meczu pokonali rówieśników z Kotlina 3:2 (bramki  T.Chojnacki – 2, Sz.Nowak).  Gromowcy prowadzili  2:0, by w ciągu trzech minut roztrwonić przewagę. Na szczęście w końcówce spotkania po bardzo składnej akcji strzelili  zwycięskiego gola i  spokojnie utrzymali  prowadzenie. W drugim meczu turnieju Kotlin zdecydowanie pokonał drużynę Dobrzycy 4:1. Turniej kończyło spotkanie Gromu z Dobrzycą. Nasi piłkarze od początku osiągnęli sporą przewagę, ale świetnie spisywał się bramkarz Dobrzycy, który w całym meczu (grano 2 razy 12 minut) obronił kilkanaście strzałów. Nasi przeciwnicy sprytnie wykorzystali jedyną tak naprawdę sytuację  do strzelenia gola i po pierwszej połowie prowadzili 1:0. Na początku drugiej po nieporozumieniu naszego stopera i bramkarza Dobrzyca prowadziła już 2:0. Gromowcy zdecydowanie przeważali, co chwilę tworzyli  niezłe sytuacje, ale piłka nie chciała wpaść do bramki. Kolejne zmiany w składzie i w ustawieniu przyniosły wreszcie efekt w postaci bramki kontaktowej. Po wzorowym wręcz rozegraniu piłka trafiła do W.Witczaka, a ten z najbliższej odległości  trafił do siatki. Po dwóch minutach kolejna szybka i pomysłowa akcja zakończyła się golem P.Włodarczyka.  Do końca meczu pozostały dwie minuty. Gromowski charakter i tym razem odegrał decydującą rolę. Szalejący z prawej strony, mocno wcześniej poturbowany w starciach z przeciwnikami, Sz. Nowak minął  pięknym zwodem obrońcę Dobrzycy i mocnym strzałem pokonał bramkarza. Ostatnie sekundy meczu to już była pełna kontrola nad wydarzeniami na boisku. Po końcowym gwizdku tego niezwykle dramatycznego i emocjonującego spotkania radość naszych piłkarzy i licznych kibiców-rodziców z Goliny była ogromna.

BŁĘKITNI KOTLIN - GROM GOLINA 2:3
BŁĘKITNI KOTLIN - CZARNI DOBRZYCA 4:1
CZARNI DOBRZYCA - GROM GOLINA 2:3

Grom II rozegrał dwa spotkania z drużynami Kotlin II i oba wygrał – 4:0 i 6:0 (bramki  K.Ratajczak – 3, H.Misiak – 3, A.Matuszewski, W.Witczak, A.Dylak, A.Robak).

Oprócz strzelców bramek barwy Gromu reprezentowali: K.Wardyński, K.Kościelniak – bramkarze oraz W.Dylak, A.Gabrysiak, K.Półrolniczak, F,Staszak, F.Michalak. - trener Piotr Kowalczyk

Kolejny turniej odbędzie się 26 kwietnia na stadionie w Golinie, a tym razem gospodarzem będzie nasz zespół.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież