UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W ostatniej kolejce młodziki Gromu przegrali mecz w Cielczy. Przegrali ale z kim. Czy aby na pewno z rówieśnikami ?

W sobotę 02 czerwca młodziki Gromu (roczniki 2006 - 2008 większość naszych graczy to 2007 ) udali się do Cielczy na ostatnią kolejkę ligową sezonu. Nasz zespół znajdował się na pierwszym miejscu w tabeli, gospodarze na ostatnim. Jednak jak to w młodzieży wynik i miejsce nie jest, a przynajmniej nie powinno być najważniejsze ale raczej odzwierciedla formę całego sezonu.

Mecz zakończył się wygraną Cielczy 2:0 Mała niespodzianka , jednak w zespołach młodzieżowych nie jest to sensacją. Każdy może wygrać z każdym.

Niestety po analizie wideo i rozmowach naocznych świadków, okazało się że w zespole Cielczy grali nie tylko zawodnicy z rocznika 2006 ale także z .... 2004 . Między innymi strzelec obydwóch bramek.

Nasz zespół nie zgłosił po meczu zastrzeżeń ufając "kolegom" z Cielczy że mecz jest fair play, nie sądząc że to jest możliwe. Jednak wątpliwości okazały się niestety prawdą.

Czy naprawdę miejscowym sprawia satysfakcję taka wygrana? Czy dorośli ludzie mogą tak wychowywać młodzież. Trudno znaleźć zrozumienie takiej sytuacji. Punkty zostały w Cielczy, jednak nie tylko punkty ale chyba także ... wstyd.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież