UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

We wtorek zespoły Gromu rozegrały, aż trzy gry kontrolne.

Pracowity kolejny dzień mają za sobą piłkarze Gromu. W ramach treningu trzy zespoły rozgrywały spotkania sparingowe.

Najpierw na plac wybiegły najmłodsze zespoły połączone siły Żaków i Skrzatów czyli roczniki 2010 - 2012, Podopieczni Piotra Kowalczyka i  Marii Witczak  pokonali swoich rówieśników z Czarnych Dobrzyca 20:2

Po nich także z Czarnymi Dobrzyca zagrały Orliki. Przed tygodniem wygrał nasz zespół 1:0 tym razem górą byli rywale wygrywając 3:1

Jako ostatni swój pojedynek zagrali seniorzy, którzy mierzyli się z juniorami starszymi Błękitnych Kotlin. W zespole Gromu, wystąpili zawodnicy, którzy nie grali w meczu ligowym i mieli możliwość zaprezentowania się trenerowi i powalczenia o kadrę meczową. Ten mecz nasz zespół zwyciężył 3:1 (2:1)  po bramkach Olka Kubiaka, Szymona Biadały i Adama Brylla. Grano 2 x 35 min.

"Celem sparingu było wyrównanie przygotowania motoryczno - taktycznego dla zawodników, którzy nie mieli okazji zagrać w meczu ligowym. Była to także szansa dla nich powalczenia o kadrę meczową. Wszyscy zawodnicy pokazali że zależy im i chcą być w zespole. Kilku zaprezentowało się z dobrej strony i zbliżyło się do kadry meczowej. Po czwartkowym treningu podjęta będzie ostateczna decyzja, kto znajdzie się w kadrze na najbliższy mecz. " - podsumował trener S.Waszkiewicz.

W zespole Gromu wystąpili: Paweł Maciejewski (35 min) Paweł Ignasiak, Norbert Matyszczak, Bartosz Becela, Patryk Mankiewicz, Kacper Radomski, (35 min Adam Bryll), Filip Kornobis, Kacper Mizera, Jakub Nowicki, Jakub Goździaszek, Aleksander Kubiak, Szymon Biadała.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież