UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W najbliższy weekend ligowe rozgrywki rozpoczynają drużyny młodzieżowe Gromu.

Po kilkunastu tygodniowej przerwie od spotkań ligowych w wykonaniu młodzieży Gromu rusza nowy sezon 2018/2019

W tegorocznym  nasz klub. reprezentować w rozgrywkach będą trzy drużyny w kategoriach Młodzik starszy (2006-07) Orlik (2008-09) oraz Żaki (2010 i młodsi).

W klubie trenuje jeszcze czwarta grupa z roczników 2012 i młodsi , która przygotowywana jest do kolejnego sezonu.

Oczywiście w przerwie między poprzednim, a obecnie rozpoczynającym się sezonem, nasze zespoły trenowały oraz rozgrywały gry kontrolne i uczestniczyły w turniejach.

Wszystkie zespoły miały tylko krótką przerwę wakacyjną i w lipcu oraz w sierpniu regularnie trenowały minimum dwa razy w tygodniu.

Jako pierwsi do ligowych rozgrywek w tym sezonie przystąpią Młodziki , którzy w sobotę 08.09 o godzinie 11.00 podejmować będą zespół Unii Szymanowice. Drużyna młodzika prowadzona przez Piotra Krysia występować będzie w 2 lidze okręgowej w grupie 1 w której rozegra sześć spotkań oprócz Unii jeszcze z LKS Gołuchów, Piastem Czekanów, Gladiatorami Pieruszyce, LZS Cielczą i Prosną Chocz.

Dwa dni później w poniedziałek o godzinie 17.00 także w Golinie pierwsze ligowe spotkanie w tej rundzie rozegra grupa Orlik, która podejmie Błękitnych Spartę Kotlin. Podopieczni Pawła Krysia rywalizować będą w 2 lidze okręgowej w grupie 3 a za przeciwników ponadto będą mieć Antonio Jarocin, GKS Żerków, Stal II Pleszew i Gladiatorów Pieruszyce.

Drużyna Żaków zmagania ligowe rozpocznie 13.09 Podopieczni Piotra Kowalczyka i Marii Witczak rozgrywać będą turnieje ligowe z zespołami z Cielczy i Jaraczewa.

Przypomnijmy że poprzedni sezon był udany dla naszych drużyn. Rocznik 2006 w kategorii młodzik młodszy wygrał swoją grupę rozgrywkową, Orliki w roczniku 2007/08 zajęli drugie miejsce w swoich rozgrywkach, także na podium uplasowali się Żaki.

Zachęcamy kibiców i rodziców do dopingowania naszych młodych Gromowców, zarówno na meczach w Golinie oraz na wyjazdach.  O spotkaniach będziemy informować na naszej stronie klubowej.

Chętne dzieci do gry w naszym klubie z roczników 2006 - 2012 zapraszamy na treningi. Informacji udziela koordynator grup młodzieżowych Sebastian Waszkiewicz tel 695920507

ZAPOWIEDŹ

GROM GOLINA - UNIA SZYMANOWICE (KATEGORIA MŁODZIK) 08.09 SOBOTA GODZINA 11.00 STADION GROM W GOLINIE

GROM GOLINA - BŁĘKITNI SPARTA KOTLIN (KATEGORIA ORLIK ) 10.08 PONIEDZIAŁEK GODZINA 17.00 STADION GROM W GOLINIE

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież