Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W drugiej kolejce rozgrywek Orlik Grom zremisował w Jarocinie z Antonio 3:3 (0:2)

"W dzisiejszej potyczce ligowej remisujemy w Jarocinie z Antonio. Pierwsza połowa słaba w naszym wykonaniu czego efektem są dwie stracone bramki. W przerwie powiedzieliśmy sobie kilka "męskich" słów, skorygowaliśmy błędy i wyszliśmy na drugą połowę zupełnie odmienieni. Sygnał do ataku dał kapitan zespołu Filip Staszak zdobywając bramkę po indywidualnej akcji. Do remisu doprowadził Szymon Nowak. Dwie bramki dodały nam skrzydeł i po kilku składnych akcjach cieszyliśmy się z prowadzenia. Świetną akcję z zimną krwią wykończył ponownie Szymon Nowak. Niestety nie wykorzystaliśmy kolejnych dwóch kapitalnych zespołowych akcji, które powinny zakończyć się bramkami co się na nas zemściło i w końcówce straciliśmy bramkę na 3:3. Remis jest na pewno pozytywnym wynikiem na ciężkim terenie Antonio Jarocin. Najbardziej cieszy mnie to jak zespół zareagował na niepowodzenia z pierwszej połowy, zmieniając całkowicie styl gry w drugiej odsłonie :) Zgromadzeni kibice na pewno na brak emocji nie mogli narzekać. Brawo Gromowcy !!" - podsumował mecz trener Orlików Paweł Kryś.,

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, trawa, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, trawa, niebo, na zewnątrz i przyroda