UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W ósmej serii rundy jesiennej Grom uda się do Gołuchowa.

Jeszcze nigdy oba zespoły nie miały okazji zagrać w spotkaniach oficjalnych. LKS to doświadczony klub, mający dobre zaplecze finansowe grający przez wiele lat na poziomie czwartej ligi. Z pierwszym zespołem Grom mierzył sie tylko w grach sparingowych. Drużyny kilka razy mierzyły się także w rozgrywkach młodzieżowych.

W ostatnim okresie powiązanie obu ekip było poprzez transfery. W zespole z Gołuchowa na poziomie czwartej ligi w poprzednim sezonie występował wypożyczony z Gromu Jakub Szymkowiak, który był czołową postacią często mającą decydujący wpływ na wynik. Między innymi dzięki dobrej grze Jakuba , Gołuchów w poprzednim sezonie utrzymał się w zreformowanej czwartej lidze. Na ten sezon Jakub wrócił z wypożyczenia i ponownie reprezentuje barwy Gromu.

W Gołuchowie w IV lidze obecnie występuje Marcin Szymkowiak, wypożyczony z Gromu. Marcin podobnie jak Jakub także ma spory wkład w grę drużyny z Gołuchowa.

W niedzielę nasz zespół zmierzy się  z drugim zespołem Gołuchowa, który jest beniaminkiem ale radzi sobie bardzo dobrze. W drużynie rezerw występują także zawodnicy którzy nie mieszczą się w w pierwszej jedenastce na poziomie czwartej ligi. Obecnie LKS II Gołuchów zajmuje czwarte miejsce mając w dorobku szesnaście punktów. LKS dotychczas wygrał pięć spotkań oraz  po jednym zremisował i przegrał.

Grom obecnie jest na drugim miejscu w tabeli mając o dwa punkty więcej. Tak więc jest to spotkanie drużyn ze ścisłej czołówki i zapewne mecz będzie ciekawy dla kibiców. W imieniu obu drużyn zapraszamy w niedzielę o godzinie 12.00 w Gołuchowie przy ulicy Słowackiego.

LKS II GOŁUCHÓW - GROM GOLINA  NIEDZIELA 07.10.2018 GODZINA 12.00   - GOŁUCHÓW UL. SŁOWACKIEGO

W innych spotkaniach VIII kolejki zmierzą się.

Czarni Dobrzyca- Żaki Taczanów

RKS Radliczyce - Sokoły Droszew

Pelikan Nowy Karolew - LZS Godziesze

KS Kościelna Wieś - Ogniwo Łąkociny

Prosna Chocz- Jaskiniowiec Rajsko

Gladiatorzy Pieruszyce - Szczyt Szczytniki

Z zespołów młodzieżowych Gromu nie zobaczymy w ten weekend żadnego , gdyż Młodziki i Orliki mają pauzę, a Żaki w czwartek zakończyły już rundę jesienną.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież