Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Za nami dwunasta kolejka ligowa w której nie zabrakło niespodzianek. Zapraszamy na podsumowanie.

Do niespodzianki doszło w Kaliszu, gdzie dotychczas świetnie grająca na wyjeździe ekipa Czarnych Dobrzyca uległa KS Kościelna Wieś. Mecz był emocjonujący do przerwy zespół Czarnych zgodnie z przewidywaniami prowadził 2:0, lecz po przerwie ambitnie grający gospodarze doprowadzili najpierw do remisu 2:2 a następnie zdobyli zwycięską bramkę na 3:2 grając w osłabieniu po czerwonej kartce !! Była to dopiero druga wygrana Kościelnej Wsi w roli gospodarza.

Zespół Czarnych spadł na trzecią pozycję w tabeli, a na drugie miejsce awansował Grom po kolejnej już dziesiątej wygranej w tej rundzie tym razem nad Jaskiniowcem Rajsko 3:0

Liderem pozostaje ciągle bez straty punktu drużyna Ogniwa Łąkociny , która tym razem w Błaszkach pokonała Szczyt Szczytniki 3:0. Zespół ze Szczytnik miał swoje okazje jednak grał nieskutecznie, a goście niczym wytrawny bokser wypunktowali rywali i odnieśli już dwunaste zwycięstwo i pewnie przewodzą w tabeli mając już zapewnione pierwsze miejsce po rundzie jesiennej.

Do niespodzianki doszło w Gołuchowie , gdzie miejscowy LKS dotychczas pewnie grający przed własną publicznością uległ niżej notowanym Żakom Taczanów 0:1 po bramce zdobytej na minutę przed końcem meczu.

Wciąż w ścisłej czołówce pozostają Gladiatorzy Pieruszyce, którzy tym razem pokonali  Sokoły Droszew 4:2. Goście objęli prowadzenie jednak jeszcze przed przerwą Gladiatorzy wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Po przerwie obie ekipy dołożyły po jednym trafieniu.

W spotkaniu derbowym w Nowym Karolewie w meczu drużyn walczących o utrzymanie Pelikan uległ 1:2 RKS Radliczyce, tym samym Pelikan wciąż pozostaje jedynym zespołem bez punktu.

W Choczu w spotkaniu drużyn ze środka tabeli miejscowa Prosna pewnie pokonała LZS Godziesze 4:1 , umacniając swoją pozycję w tabeli.