UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Pierwszy w tym roku turniej halowy zagrały Żaki.

26 stycznia w Cielczy odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Jarocina  dla zawodników urodzonych w 2010 roku i młodszych. Wzięło w nim udział 8 drużyn  Nasz klub reprezentowali: M Metelski (br) oraz K.Ratajczak, D.Ratajczak, A.Robak, J,Żuchowski, F.Żuchowski, Sz.Ziętkowski, M.Szymczak, D.Świątkowski, H.Misiak. Wyniki spotkań w grupie:

Grom – GOS Koźmin 0:1

Grom – Dolsk 0:0

Grom – Antonio 1:1  (br. Ziętkowski)

Dwie minuty dzieliły nasza drużynę od półfinału turnieju. Niestety, bramka stracona w ostatnim meczu zadecydowała, iż to drużyna Antonio wyprzedziła nas w tabeli. Nawiasem mówiąc to właśnie Antonio wygrało cały turniej…

W meczu o 5 miejsce nasza drużyna zmierzyła się z gospodarzami  turnieju, Cielczą. Po niezwykle dramatycznym spotkaniu Grom uległ przeciwnikowi 3:4. Bramki dla nas strzelili: F.Żuchowski, D. Ratajczak , Ziętkowski.

Był to pierwszy turniej w tym roku grupy Żak, jako przerywnik od treningów. Żaki rozgrywają w ramach treningów także gry kontrolne na hali z zaproszonymi drużynami. W tym tygodniu była to drużyna AR Jarocin.

Żaki podobnie jak inne nasze drużyny pilnie trenują 2-3 razy w tygodniu. Zapraszamy chętnych do rozwijania swojej piłkarskiej pasji do naszego klubu. Tel kontaktowy 695920507

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież