UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W pierwszej zimowej grze kontrolnej Grom przegrał 1:2 (1:1) z Ursusem Warszawa.

Drużyna juniorów Ursusu Warszawa przebywa na obozie w Jarocinie. Nasz zespół obecnie trenuje głównie na hali, oraz motorykę w terenie. Tym razem miał możliwość po raz pierwszy w tym roku odbyć jednostkę treningową na murawie.

Do przerwy wynik meczu był remisowy. Popularne " Traktorki" objęły prowadzenie w 36 minucie jednak już dwie minuty później po asyście Krzysztofa Potarzyckiego wyrównał Krzysztof Gładczak. Po przerwie w naszym zespole nastąpiło wiele zmian i w tej części meczu to rywale zdobyli zwycięską bramkę. W meczu wystąpiło 19 zawodników.

Drużyna z Warszawy zwyciężyła w lidze wojewódzkiej i awansowała do ekstraligi juniorów województwa mazowieckiego.

Potwierdziła to na boisku pokazując  się z bardzo dobrej strony, dobrze operując piłką i grając dojrzale taktycznie. Dla naszej drużyny była to bardzo pożyteczna gra kontrolna. W niedzielę 03.02 o godzinie 19.30 w Jarocinie w drugiej grze kontrolnej Grom zmierzy się z Białym Orłem Koźmin.

URSUS WARSZAWA - GROM GOLINA 2:1 (1:1)

1:0 36 min

1:1 Krzysztof Gładczak po podaniu Krzysztofa Potarzyckiego (38 min)

2:1 64 min

P. Maciejewski (46 min K. Antoniewicz), K. Stasiak (46 min N. Matyszczak), B. Becela, P. Ziętek (70 min M. Wachowiak) A. Bryll (46 min P. Mankiewicz), M. Wachowiak (46 min K. MIzera) zawodnik testowany (46 min Ł. Lis), K. Gładczak (70 min zawodnik testowany) J. Goździaszek (46 min J.Nowicki), K. Potarzycki (46 min A. Kubiak) B. Kornobis (46 min M. Pluciński 70 min K. Stasiak)

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież