UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W drugiej grze kontrolnej Grom zmierzył się się z Białym Orłem Koźmin w śnieżnej aurze.

Mecz odbył się w godzinach wieczornych w niedzielę. Niestety właśnie w niedzielę przyszło załamanie pogody i spadła gruba warstwa śniegu, który także obficie padał w czasie meczu.  Przy tych warunkach była to bardziej śnieżna gonitwa niż mecz piłkarski. Gromowcy mimo złej pogody w pierwszej części  meczu próbowali nowy wariant taktyczny, który ma być jednym z wariantów w nowej rundzie. Pomimo tego że wynik nie był korzystny to widać było że w tym ustawieniu mogą być dobre efekty zarówno w grze ofensywnej jak i w defensywie. Nasz zespół stworzył kilka dobrych okazji do zdobycia bramki. Przez brak zgrania w nowym ustawieniu rywale zdołali dwukrotnie trafić do bramki i prowadzili 2:0 .

W drugiej połowie Grom ponownie miał swoje okazje, wykorzystał tylko jedną po dośrodkowaniu Krzysztofa Gładczak gola głową zdobył Kamil Stasiak. Koźmin w doliczonym czasie gry w zamieszaniu po rzucie rożnym zdołał także trafić w tej części meczu i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Białego Orła.

Tradycyjnie w grze kontrolnej zaprezentowali sie wszyscy gracze będący w tym dniu do dyspozycji trenera.

W kolejnym sparingu w niedzielę o 20.30 w Jarocinie Grom spotka się z Pogonią Książ.

Biały Orzeł Koźmin - Grom Golina 3:1 (2:0)

1:0 24 min
2:0 32 min
2:1 Kamil Stasiak głową po dośrodkowaniu Krzysztofa Gładczak (58 min)
3:1 92 min

GROM: K. Antoniewicz (46 P. Maciejewski), zawodnik testowany (65 min Sz. Biadała), M. Wachowiak (46 min K. Mizera) , R. Sobczak, P. Ziętek (46 min Ł. Llis), A. Bryll (46 min P. Mankiewicz), K. Gładczak (65 min A. Bryll), J. Goździaszek (35 min J. Nowicki, 80 min K. Radomski), K. Potarzycki (10 min F. Kornobis) K. Stasiak (75 min M. Wachowiak), B. Kornobis (65 min M. Pluciński)

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i na zewnątrz

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież