Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W najbliższą niedzielę seniorzy Gromu rozpoczynają rundę wiosenną. Na inauguracje udadzą się do Droszewa na mecz z Sokołami.

Będzie to szósty w historii pojedynek obu zespołów. Wszystkie dotychczas odbyły się na szczeblu A klasy. Bilans tych spotkań to 4 zwycięstwa Gromu i 1 wygrana Sokołów. Bilans bramkowy 19-6 dla Gromu.

W rundzie jesiennej na inauguracje ligi Grom zwyciężył 7:2 (2:1) Mecz w pierwszej połowie był wyrównany co prawda Gromowcy zdołali wyjść na dwubramkowe prowadzenie jednak zespół z Droszewa najpierw przed przerwą zdobył bramkę kontaktową, a tuż po przerwie wyrównał. Podrażnieni Gromowcy jednak natarli z dużym impetem, wykorzystując swoje dobre przygotowanie motoryczne i grając skutecznie aż pięciokrotnie trafiali do siatki, ostatecznie efektownie wygrywając.

Po rundzie jesiennej nasz niedzielny rywal z dorobkiem 16 punktów i bilansem bramkowym 36-38 zajmuje 8 miejsce. Przed własną publicznością Sokoły po sześciu spotkaniach mają 4 zwycięstwa i 2 porażki bramki 21-11

Grom po jesieni jest wiceliderem mając 30 punktów i bilans bramek 47-18