UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Opinie piłkarzy po niedzielnym meczu z Żakami Taczanów.

Krzysztof Potarzycki:

Na początku realizowaliśmy zadania, które przekazał nam trener, co dało nam szybko zdobytą bramkę. Mieliśmy małe problemy w obronie, ale po przerwie trener przekazał wskazówki. Obrońcy byli niemal nie do przejścia, zabrakło też skuteczności, przez co wynik mógł być bardziej okazały.

Piotr Ziętek;

Na pewno nie było to nasze najlepsze spotkanie w tym sezonie. Cieszyć może wynik i zdobyte 3 punkty ale już styl w jakim je zdobywamy pozostawia wiele do życzenia. Martwi fakt, że kolejny raz tracimy bramki po stałym fragmencie gry. Brakuje nam chwilami koncentracji i odpowiedzialności za zawodnika, którego kryjemy. W meczach domowych gdy wychodzimy na prowadzenie musimy narzucić przeciwnikowi swój styl gry i zdominować mecz. Niepotrzebnie dajemy rywalom nadzieję w postaci straconej przez nas bramki, często po niewymuszonych, indywidualnych błędach. Na plus na pewno można zaliczyć sporo akcji ofensywnych naszego zespołu, jeżeli dołożymy do tego więcej skuteczności to myślę, że z nadzieją można patrzeć w przyszłość. Wiemy, że mamy trudny terminarz ale wierzę, że w drużynie drzemie spory potencjał i mamy realne szanse na awans do wyższej klasy rozgrywkowej

Adam Bryll:

Przede wszystkim w najważniejszej statystyce pokonaliśmy rywali strzelając im 4 bramki, niestety jednak po ostatnim meczu nie potrafiliśmy jeszcze poprawić naszej dokładności przy kryciu podczas stałych fragmentów, stąd druga bramka dla gości. Cieszy pierwsza wygrana w tej rundzie, myślę że kibice są zadowoleni z wyniku, tym bardziej, że ostatni mecz przyniósł nam nieprzyjemne wspomnienia. Mimo wszystko wydaję mi się że zagraliśmy lepiej taktycznie i nieco poprawiliśmy rozgrywanie piłki, co wymaga jeszcze dużej poprawy. Wreszcie potrafiliśmy wykorzystać chwilowe przerwy w grze i nieco przedłużać grę przy korzystnym wyniku co również jest na plus. Zwróćmy uwagę na to, że był to dopiero drugi mecz w tej rundzie, przed nami długa droga do końca ligi, mam nadzieję razem z kolegami i trenerem na dobry rezultat na koniec sezonu, jednak do tego potrzeba jeszcze dużo litrów wylanego potu na murawie, możliwie maksymalnej ilości punktów i odrobiny szczęścia w układzie tabeli. Dziękuję w imieniu swoim oraz drużyny za licznie zgromadzonych kibiców, którzy dotychczas wspierali nas na każdym kroku. Gra z herbem Gromu na piersi oraz myśl, że to co robimy przyciąga uwagę lokalnej społeczności jest bardzo przyjemnym doświadczeniem za każdym razem gdy wchodzimy na boisko i możemy cieszyć oko tych którzy licznie przybywają na nasze mecze. Do boju Grom!

Kamil Stasiak :

Wynik bardzo korzystny, dobrze weszliśmy w mecz liczyło się tylko zwycięstwo każdy był zmotywowany by 3 punkty zostały w Golinie. graliśmy u Siebie przed liczna publicznością która liczyła na naszą wygrana niestety zabrakło dyscypliny przy kryciu zawodników ale zapewne poprawiny to na następnych treningach by nie tracić bramek przy stałych fragmentach. Cieszę się że dostałem okazję gry i mogłem pomóc drużynie na boisku strzelając przy okazji bramkę.

Opinie zebrał Maciej Pluciński.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież