UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Swoje pierwsze gry kontrolne na boisku rozegrali młodzi piłkarze z rocznika 2012

Pod koniec kwietnia skrzaty Gromu  (rocznik 2012) rozegrały pierwszy sparing na boisku trawiastym.Jest to najmłodsza grupa obecnie trenująca , która nie startuje jeszcze w rozgrywkach ligowym. Zimą grupa ta trenowała w hali. Od wiosny trenuje na boisku trawiastym i rozegrała w ostatnich dniach pierwsze swoje gry.

Najpierw Podopieczni P.Kowalczyka  zmierzyli się w Golinie w z drużyną Antonio Jarocin.

Mecz składał się z czterech części i trwał grubo ponad godzinę. To była naprawdę duża porcja wysiłku dla młodych piłkarzy. Oklaskiwali ich i zachęcali do walki licznie zgromadzeni kibice, oczywiście w większości rodzice.  Mimo iż na tym etapie rozwoju piłkarskiego najważniejsza jest sama gra, czerpanie przyjemności  z gry w piłkę, to przecież i wynik ma – zwłaszcza dla piłkarzy – duże znaczenie.  Po emocjonującym  i obfitującym w liczne sytuacje strzeleckie skrzaty Gromu pokonały kolegów z Antonio 9:5.

Naszą drużynę reprezentowali: Filip Żuchowski (strzelec 5 bramek), Marcel Skałecki, Kajtek Półrolniczak , Eryk Gutowski, Kuba Stolaś, Oliwier Maćkowiak, Olaf Grzemski, Mateusz Ratajczak, Kuba Nowicki (bramkarz).

Po kilku dniach grupa Skrzat rozegrała trójmecz z  z drużynami  Białego Orła Koźmin z roczników 2010-2012. Wszystkie te mecze wygrała zdobywając w sumie ponad 20 bramek.