Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Seniorzy przegrali na wyjeździe z Gladiatorami Pieruszyce 1:3 (0:1)

Niestety nie udało się seniorom zdobyć kolejnych trzech punktów. Po serii czterech zwycięstw z rzędu w tym trzech na wyjeździe przegrali 1:3 z zajmującym piąte miejsce w tabeli zespołem Gladiatorów.

Niestety w zespole Gromu nie mogli zagrać gracze ofensywni Jakub Szymkowiak i Krzysztof Potarzycki.

Mecz który rozpoczął się w strugach deszczu  mógł się od początku kibicom podobać, było sporo ambitnej walki. W pierwszych fragmentach meczu obie ekipy miały swoje okazje. W zespole Gromu dwukrotnie niewiele zabrakło Krzysztofowi Gładczakowi.  Miejscowi z kolei wykorzystali swoją pierwszą okazję. W 9 minucie po błędzie linii obronnej w przesunięciu w kierunku piłki w idealnej pozycji w polu karnym znalazł się skrzydłowy Gladiatorów i chociaż bliski świetnej interwencji był bramkarz Maciejewski piłka wylądowała w siatce.  Klika minut później ponownie było niebezpiecznie pod bramką Gromu, Maciejewski  przez wiejący wiatr źle obliczył lot piłki i gospodarze dwukrotnie uderzali na bramkę piłkę którą skutecznie blokowali obrońcy Ziętek i Sobczak.

Do przerwy trwała zacięta walka szczególnie gospodarze grali z pełnym zaangażowaniem , twardo, często grając wślizgiem chcąc za wszelką cenę wygrać.  Dla Gromu bliski zdobycia bramki był Marcin Jujka, kilka razy zabrakło także decyzji o strzale czy precyzji w ostatecznym podaniu. Miejscowi także groźnie atakowali sporo pracy miała linia defensywna, która zatrzymywała zapędy rywali. Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0

Po zmianie stron Gromowcy jak już nieraz w tym sezonie chcieli odrobić straty, jednak było widać braki kadrowe w ofensywie.  Miejscowi także walczyli o poprawę wyniku i mecz był emocjonujący. Grom atakował niestety brakowało stuprocentowych okazji.  Bliski trafienia był Jakub Goździaszek który zza pola karnego trafił w poprzeczkę. Jednak to gospodarze po dobrze wyprowadzonej kontrze i strzale z pola karnego w 58 minucie podwyższyli prowadzenie.  Grom jeszcze bardziej zaatakował i w 61 minucie zdobył kontaktową bramkę. Po ładnej oskrzydlającej akcji, piłkę precyzyjnym uderzeniem głową do siatki skierował Marcin Jujka.  W zespole gospodarzy wkradła się nerwowość i gdy wydawało się że goście mogą liczyć na zdobycie bramki wyrównującej, to miejscowi w 72 minucie po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym ponownie wyszli na dwubramkowe prowadzenie.  Do końca meczu Gromowcy próbowali odwrócić losy meczu na bramkę uderzali Sobczak, Stasiak i Jujka niestety piłka nie znalazła drogi do siatki. Miejscowi także wyprowadzali ataki i ostatecznie to oni zwyciężyli 3:1

„ W dzisiejszym meczu wiedziałem że kluczową sprawą będzie solidna gra w obronie i to zdecyduje o wyniku.  Niestety nie ustrzegliśmy się błędów i straciliśmy trzy bramki. Szybko zdobyta pierwsza miała spory wpływ na przebieg meczu. Rywale grali bardzo ambitnie, twardo, widać było że chcą za wszelką cenę wygrać, mój zespół pod tym względem dziś był słabszy. Straciliśmy ważne punkty, ale nadal walczymy o dobre miejsce w tabeli.” – podsumował mecz trener Gromu.

GLADIATORZY PIERUSZYCE – GROM GOLINA 3:1 (1:0)

1:0 Mateusz Skowroński  (9 min)

2:0 Marcin Orszulak (58 min)

2:1 Marcin Jujka (61 min)

3:1 Tomasz Nowaczyk (72 min)

GROM. Paweł Mciejewski, Miłosz Wachowiak, Remigiusz Sobczak, Piotr Ziętek, Adam Bryll, Kacpr Mizera (70 Łukasz Lis, Kamil Stasiak, Krzysztof Gładczak (80 Patryk Mankiewicz, Jakub Godziaszek, Marcin Jujka, Bartosz Kornobis, (75 mi Jakub Nowicki), ponadto w kadrze: Paweł Ignasiak, Patryk Mankiewicz, Cezary Janicki, Kacper Radomski.