UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Seniorzy odnieśli kolejne zwycięstwo pokonując na wyjeździe Pelikana Nowy Karolew

W upalną niedzielę seniorzy udali się do Nowego Karolewa gdzie zmierzyli się z ostatnim w tabeli zespołem Pelikana.  Rywale choć zajmują ostatnią pozycję grają dużo lepiej niż zajmowane miejsce w tabeli. Także w tym spotkaniu to potwierdzili. W piątej minucie Grom powinien objąć prowadzenie jednak z bliskiej odległości od bramki, fatalnie przestrzelił Krzysztof Gładczak. Nie wykorzystane sytuacje się mszczą i już minutę póżniej było 1:0 ale dla gospodarzy. Po akcji oskrzydlającej i dośrodkowaniu piłkę z bliska głową umieścił skrzydłowy Pelikana. W kolejnych minutach trwała wymiana ciosów, oba zespoły stwarzały stuprocentowe okazje, jednak albo zawodziła skuteczność albo dobrze spisywali się bramkarze. W Gromie zdecydowanie swoje konto bramkowe mógł powiększyć Krzysztof Potarzycki powracający po trzech meczach pauzy.  Dość powiedzieć że po 20 minutach mogło być 4:4 obie ekipy pozwalały na sporo w obronie lecz nie potrafiły tego wykorzystać. W 30 minucie Grom doprowadził do remisu do bramki po podaniu Jakuba Gożdziaszka trafił Krzysztof Potarzycki. W końcówce pierwszej połowy rywale osłabli i Grom przejął inicjatywę dokumentując ją bramką. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pięknym uderzeniem głową w "okienko" bramkę zdobył Miłosz Wachowiak.

Po zmianie stron najpierw trwała wymiana ciosów a dopiero w drugiej fazie tej połowy Grom przypieczętował wygraną. Najpierw w 47 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową po raz drugi z bliska trafili gospodarze. Grom ponownie wyszedł na prowadzenie po trafieniu Krzysztofa Potarzyckiego, w 54 minucie, lecz miejscowi znów wyrównali już po chwili.  W 69 minucie na prowadzenie Grom wyprowadził wprowadzony cztery minuty wcześniej Bartosz Kornobis. W ostatnim kwadransie wygraną przypieczętowali najpierw Remigiusz Sobczak głową po rzucie rożnym Adama Brylla, a następnie Krzysztof Gładczak po podaniu Kamila Stasiaka.

W następnym spotkaniu w ramach przed ostatniej kolejki Grom ponownie uda się do Nowego Karolewa aby zagrać z Jaskiniowcem Rajsko.

Grom zajmuje drugie miejsce w tabeli. Aktualna tabela http://www.90minut.pl/liga/1/liga10292.html

PELIKAN NOWY KAROLEW - GROM GOLINA 3:6 (1:2)

1:0 6 min głową

1:1 Krzysztof Potarzycki po podaniu Jakuba Goździaszka (30 min)

1:2 Miłosz Wachowiak głową po rzucie rożnym Adama Brylla (44 min)

2:2 47 min głową

2:3 Krzysztof Potarzycki (54 min)

3:3 56 min

3:4 Bartosz Kornobis (69 min)

3:5 Remigiusz Sobczak głową po rzucie rożnym Adama Brylla (78 min)

3:6 Krzysztof Gładczak po podaniu Kamila Stasiaka (84 min)

GROM: Paweł Maciejewski (75 min Paweł Ignasiak), Miłosz Wachowiak (70 min Cezary Janicki), Remigiusz Sobczak, Piotr Ziętek, Adam Bryll, Kamil Stasiak, Kacper Mizera (80minŁukasz Lis, Krzysztof Gładczak, Jakub Goździaszek, Krzysztof Potarzycki (65 min Bartosz Kornobis) Marcin Jujka