Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Seniorzy odnieśli kolejne zwycięstwo pokonując na wyjeździe Pelikana Nowy Karolew

W upalną niedzielę seniorzy udali się do Nowego Karolewa gdzie zmierzyli się z ostatnim w tabeli zespołem Pelikana.  Rywale choć zajmują ostatnią pozycję grają dużo lepiej niż zajmowane miejsce w tabeli. Także w tym spotkaniu to potwierdzili. W piątej minucie Grom powinien objąć prowadzenie jednak z bliskiej odległości od bramki, fatalnie przestrzelił Krzysztof Gładczak. Nie wykorzystane sytuacje się mszczą i już minutę póżniej było 1:0 ale dla gospodarzy. Po akcji oskrzydlającej i dośrodkowaniu piłkę z bliska głową umieścił skrzydłowy Pelikana. W kolejnych minutach trwała wymiana ciosów, oba zespoły stwarzały stuprocentowe okazje, jednak albo zawodziła skuteczność albo dobrze spisywali się bramkarze. W Gromie zdecydowanie swoje konto bramkowe mógł powiększyć Krzysztof Potarzycki powracający po trzech meczach pauzy.  Dość powiedzieć że po 20 minutach mogło być 4:4 obie ekipy pozwalały na sporo w obronie lecz nie potrafiły tego wykorzystać. W 30 minucie Grom doprowadził do remisu do bramki po podaniu Jakuba Gożdziaszka trafił Krzysztof Potarzycki. W końcówce pierwszej połowy rywale osłabli i Grom przejął inicjatywę dokumentując ją bramką. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pięknym uderzeniem głową w "okienko" bramkę zdobył Miłosz Wachowiak.

Po zmianie stron najpierw trwała wymiana ciosów a dopiero w drugiej fazie tej połowy Grom przypieczętował wygraną. Najpierw w 47 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową po raz drugi z bliska trafili gospodarze. Grom ponownie wyszedł na prowadzenie po trafieniu Krzysztofa Potarzyckiego, w 54 minucie, lecz miejscowi znów wyrównali już po chwili.  W 69 minucie na prowadzenie Grom wyprowadził wprowadzony cztery minuty wcześniej Bartosz Kornobis. W ostatnim kwadransie wygraną przypieczętowali najpierw Remigiusz Sobczak głową po rzucie rożnym Adama Brylla, a następnie Krzysztof Gładczak po podaniu Kamila Stasiaka.

W następnym spotkaniu w ramach przed ostatniej kolejki Grom ponownie uda się do Nowego Karolewa aby zagrać z Jaskiniowcem Rajsko.

PELIKAN NOWY KAROLEW - GROM GOLINA 3:6 (1:2)

1:0 6 min głową

1:1 Krzysztof Potarzycki po podaniu Jakuba Goździaszka (30 min)

1:2 Miłosz Wachowiak głową po rzucie rożnym Adama Brylla (44 min)

2:2 47 min głową

2:3 Krzysztof Potarzycki (54 min)