UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Skrzaty (rocznik 2012) od kilku miesięcy tworzą jedną, wspólną grupę treningową z rocznikiem 2010 i 2011 ( w tym drugim roczniku trenuje tylko dwóch zawodników).

Podopieczni  trenerów P.Kowalczyka i P.Maciejewskiego  startowali – i to bardzo udanie – w kategorii żak. Na poziomie kaliskiej I ligi w tej kategorii ulegli w swojej grupie tylko AP Reissa Jarocin. Warto dodać, że właśnie ta drużyna triumfowała w finale rozgrywek na szczeblu Kaliskiego OZPN. Skrzaty nie startowały w tych rozgrywkach , rozgrywały za to mecze sparingowe. Rocznik 2012 pokonał w kolejnych spotkaniach kolegów z Białego Orła Koźmin,  AP Reissa Jarocin, GKS Jaraczewo i Czarnych Dobrzyca, strzelając w tych meczach ponad pięćdziesiąt bramek, a tracąc ledwie kilka.

W niedzielę 9 czerwca reprezentanci Gromu wzięli udział w Charytatywnym turnieju Piłki Nożnej „Gramy dla Franka” rozegranym na obiektach Antonio Jarocin. W turnieju wystąpiły drużyny w rocznikach 2011/2012. Nasza drużyna miała w składzie tylko dwóch zawodników starszego rocznika ( Hubert Misiak i Kuba Nowicki), pozostali to siedmiolatkowie ( Eryk Gutowski, Marcel Skałecki, Oliwier Mackowiak, Kajetan Półrolniczak, Kuba Stolaś oraz Filip Żuchowski( powodu choroby zagrał tylko w pierwszym meczu). Oto wyniki naszej drużyny:

Grom – Witaszyce  4:0

Grom – GOS Koźmin 0:1

Grom – AT Krotoszyn  1:2

Grom – Czarni Dobrzyca  1:2

Grom – Antonio Jarocin  2:0

 

Tabela turnieju:

1. Dobrzyca            12 pkt     br 12:5

2. Koźmin                12                 12:5

3. AT Krotoszyn      9                   13:8

4. GROM                  9                    9:4

5. Antonio               3                  3:12

6. Witaszyce            0                  1:16

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, trawa, niebo, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: 7 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie uprawiający sporty, ludzie stoją, drzewo, dziecko, trawa i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, dziecko i na zewnątrz

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież