UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W ostatniej kolejce sezonu Grom zremisował z liderem , przypieczętowując swój awans do klasy okręgowej !!!

 

W niedzielę Grom spotkał się przed własną publicznością po raz ostatni w tym sezonie, a przeciwnikiem było Ogniwo Łąkociny, bezapelacyjny lider tabeli. Obie ekipy przed meczem miały już zapewniony awans. Jednak nie zawiodły poziomem spotkania licznie zgromadzonej publiczności i zagrały dobre zawody.

Przed spotkaniem przedstawiciele obu drużyn złożyli sobie wzajemne gratulacje z awansu i przekazali pamiątkowe upominki. Również piłkarze podeszli do siebie z wzajemnym szacunkiem, nie brakowało piłkarskiej walki jednak wszystko odbywało się w ramach fair play, dzięki czemu mecz był i emocjonujący i ciekawy.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, obie ekipy starały się rozgrywać piłkę i wyprowadzać akcję zaczepne. Pierwsi bardzo dobrą okazję stworzyli goście po szybko rozegranym rzucie wolnym , w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się napastnik Ogniwa, jednak kapitalną instynktowną interwencją piłkę nad poprzeczkę przeniósł broniący pierwszy raz od pierwszej minuty Paweł Ignasiak. W odpowiedzi Grom mógł objąć prowadzenie po rzucie rożnym, jednak uderzenie kapitana Piotra Ziętka minimalnie minęło słupek. W kolejnych fragmentach mecz nadal był wyrównany, goście lepiej prezentowali się we współpracy linii obrony z linią pomocy co skutkowało że zdobywali przewagę w środkowej strefie. W 27 minucie Ogniwo objęło prowadzenie.  Po przechwycie piłki na połowie gospodarzy,  przyjezdni wyprowadzili skuteczną akcję , którą sfinalizował Mateusz Jankowiak i to lider tabeli wyszedł na prowadzenie.  Zespół z Łąkocin nabrał pewności i miał optyczną przewagę, jednak po kilku minutach Grom złapał drugi oddech i w końcówce pierwszej połowy jeszcze zaatakował. Szczególnie aktywny był najlepszy w tym dniu w Gromie Marcin Jujka przeprowadzając kilka groźnych ataków. Na bramkę gości uderzali Krzysztof Potarzycki, Adam Bryll i ambitnie grający Bartosz Kornobis  jednak to goście schodzili na przerwę prowadząc.

Po zmianie stron Grom wyszedł odmieniony, zmiany w ustawieniu taktycznym zespołu dały efekt w postaci przejęcia inicjatywy w środkowej strefie. Grom stwarzał także przewagę na skrzydłach dzięki obrońcom Adamowi Bryllowi i Miłoszowi Wachowiakowi. Już w pierwszych fragmentach po akcji Marcina Jujki nieczysto tuż przed linią bramkową trafił w piłkę Krzysztof Potarzycki a ta nie znalazła się w siatce. Dużo ożywienia do środkowej strefy wniósł wprowadzony na drugą połowę Krzysztof Gładczak, dając impuls zespołowi w grze ofensywnej. Grom w tej części meczu przebywał częściej na połowie rywala. Efektem dobrej gry była bramka wyrównującą, którą zdobył po rzucie rożnym Jakuba Goździaszka , stoper Remigiusz Sobczak trafiając już po raz siódmy w sezonie. Była to także kolejna bramka Gromu po rzucie rożnym. Ogniwo także nie poprzestawało w walce o wygraną, dzięki czemu spotkanie było emocjonujące. Goście mieli szansę po rzucie wolnym z okolic pola karnego jednak dobrą interwencją zażegnał niebezpieczeństwo Ignasiak.

Grom dobrą grę w drugiej połowie przypieczętował wyjściem na prowadzenie. Trudności rywalom sprawiał przesunięty do ataku Kamil Stasiak, linia środkowa grała blisko przeciwników i efektem była zdobyta bramka przez najlepszego strzelca Gromu w sezonie,  Krzysztofa Potarzyckiego, który po raz 23 trafił do siatki rywali i Grom objął prowadzenie. Goście nie zamierzali oddać pola i walczyli o odrobienie strat, także Grom miał ochotę na podwyższenie wyniku i mógł to zrobić jednak w bardzo dobrej okazji Potarzycki lobując bramkarza nie trafił w światło bramki. Gromowcy prezentowali się dobrze na tle wymagającego rywala. Dobrze zaprezentowali się kolejni wchodzący gracze Bartosz Becela, Łukasz Lis, Jakub Nowicki i Kacper Mizera. Jednak Ogniwo nie zamierzało stracić punktów i do końca  walczyło o korzystny wynik. Gościom udało się doprowadzić do remisu w 86 minucie. Po składnej akcji drugą bramkę w meczu zdobył Mateusz Jankowiak , lobując Ignasiaka. Do końca spotkania pomimo prób z obu stron wynik nie uległ już zmianie i mecz zakończył się podziałem punktów.

Po meczu obie drużyny pokzały jak można wspólnie się cieszyć i przeżywać piłkarskie radosne emocje, razem ciesząc się z awansu.

GROM GOLINA - OGNIWO ŁĄKOCINY 2:2 (0:1)

0:1 Mateusz Jankowiak (27 min)

1:1 Remigiusz Sobczak (57 min)

2:1 Krzysztof Potarzycki (74 min)

2:2 Mateusz Jankowiak (86 min)

GROM: Paweł Ignasiak, Miłosz Wachowiak (70 min Cezary Janicki), Remigiusz Sobczak, Piotr Ziętek (53 min Bartosz Becela), Adam Bryll, Kamil Stasiak, Bartek Kornobis (80 Łukasz Lis, 47 min Krzysztof Gładczak,   Kacper Mizera,  Marcin Jujka (88 min Aleksander Kubiak), Jakub Goździaszek (62 min Jakub Nowicki),

TABELA PO SEZONIE http://www.90minut.pl/liga/1/liga10292.html

 Obraz może zawierać: 26 osób, w tym Łukasz Goździaszek, Wojciech Radomski, Pawel Ignasiak, Kamil Stasiak, Paweł Maciejewski, Maciej Pluciński, Sebastian Waszkiewicz, Krzysztof Jakub Gładczak, Krzysiek Bodzio Potarzycki i 2 innych użytkowników, uśmiechnięci ludzie, niebo, dziecko i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 5 osób, w tym Paweł Maciejewski, ludzie stoją, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie stoją, drzewo, dziecko, trawa, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, niebo, trawa, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: 3 osoby, w tym Paweł Maciejewski i Bartek Becela, uśmiechnięci ludzie, na zewnątrz

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie uprawiający sporty, drzewo, trawa, dziecko, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, niebo, trawa, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, niebo, drzewo, trawa i na zewnątrz

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, niebo, drzewo, trawa i na zewnątrz

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, niebo, drzewo, trawa, dziecko, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, niebo i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 1 osoba, uprawia sport, ogień i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 11 osób, w tym Magda Kubiak, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, niebo i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 1 osoba, noc, ogień i na zewnątrz

Komentarze   

0 #1 Kerrie 2019-07-20 13:20
Hi. I have checked your gromgolina.pl and i see you've got some
duplicate content so probably it is the reason that you don't rank high in google.
But you can fix this issue fast. There is a tool that creates articles like human,
just search in google: miftolo's tools

Visit my blog :: WillisBig: https://YoungWee.blogspot.com
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież