UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W minionym tygodniu odbyło się kolejne Walne Zebranie Klubu podczas którego nastąpiły zmiany w zarządzie. Przedstawiamy wywiady z nowymi członkami Zarządu.

PAWEŁ IGNASIAK

1 - Prosimy o przedstawienie się
1. Pawel Ignasiak

2 Co wiąże pana z Gromem ?
2. Jestem zwiazany z Gromem od poczatku istnienia. Bylem wtedy jednym z pierwszych zawodnikow, pomagalem tworzyc ten klub. Mysle ze ja jestem czescia Gromu a Grom czascia mnie.

3 Co spowodowało że zdecydował się pan zostać członkiem zarządu ?
3. Powoli trzeba ustapic miejsca mlodszym na boisku i zeby nie wisiec w prozni zdecydowalem sie dalej uczestniczyc w zyciu klubu tylko troche z innej pozycji. Mysle ze to naturalna kolej rzeczy jesli chodzi o zawodnika.

4 Jaką widzi pan swoją role w zarządzie ?
4. Jako ze jest to moja pierwsza kadencjia skupie sie nad praca powierzona przez starszych stazem dzialaczy. Jest to dla mnie nowa sytuacjia wiec musze sie tego uczyc od podstaw.

5 Co chciałby pan zrobić dla klubu będąc w zarządzie ?
5. Chcialbym zeby dzieki mojej przacy i zaangazowaniu zawodnicy i trenerzy mieli jak najlepsze warunki do gry i trenowania.

 

MACIEJ PLUCIŃSKI

1 - Prosimy o przedstawienie się. Nazywam się Maciej Pluciński. Mam 24 lata. Mieszkam w Woli Książęcej, choć jeszcze studiuję i pracuje w Poznaniu.

2 Co wiąże pana z Gromem ?
Jestem kibicem Gromu, w obecnym sezonie opuściłem tylko dwa mecze, oprócz tego piszę pracę magisterską o historii klubu. W dzieciństwie sporo czasu spędziłem w Zakrzewie, i wtedy po raz pierwszy zetknąłem się z Gromem.

3 Co spowodowało że zdecydował się pan zostać członkiem zarządu ?
Ten klub jest jak wielka rodzina, panuje w nim fantastyczna atmosfera, chciałbym należeć do tej rodziny i wspierać ją na dobre i na złe.

4 Jaką widzi pan swoją role w zarządzie ?
Jako członek zarządu będę starał się pomagać w funkcjonowaniu i organizacji klubu, różnych turniejów, a także drużyn młodzieżowych, które są przyszłością klubu, a ich zawodnicy miejmy nadzieje będą później występować w drużynie seniorskiej.

5 Co chciałby pan zrobić dla klubu będąc w zarządzie ?
Jak już wspomniałem, piszę pracę magisterską o klubie, więc liczę, że to będzie pewnego rodzaju promocja klubu  oprócz tego chciałbym aby klub dalej się rozwijał, pozyskał nowych sponsorów, a przede wszystkim żeby drużyna seniorska utrzymała się w klasie okręgowej. Byłoby to świetne uczczenie 25-lecia klubu, które przypada w przyszłym roku.

 

ŁUKASZ GOŹDZIASZEK

1 - Prosimy o przedstawienie się
Witam. Nazywam się Łukasz Goździaszek, mam 28 lat, od dziecka mieszkam w Golinie. Moja największą pasją jest piłka nożna. Z Klubem jestem związany od najmłodszych lat, najpierw tylko jako kibic, od 8 roku życia jako zawodnik, a teraz dochodzi do tego jeszcze funkcja członka zarządu. Przez pewien czas pomagałem również jako asystent trenera Grzegorza Walczaka i prowadziłem treningi dla rocznika 2000 i młodsi.

2 Co wiąże pana z Gromem
Uważam, że Klub to mój drugi dom. Od najmłodszych lat większość czasu spędzam na boisku, staram się być na każdym meczu i pomagać drużynie jak tylko mogę. Mam tu wielu znajomych, przyjaciół, z którymi znam się od lat właśnie dzięki temu, że połączyła nas piłka.

3 Co spowodowało że zdecydował się pan zostać członkiem zarządu
Namawiali mnie do tego inni członkowie zarządu twierdząc, że będę odpowiednią osobą na tym stanowisku. Każdy z nich dobrze wie, że dobro Gromu leży mi na sercu i najwidoczniej chcieli ze mną pracować. Jest mi z tego powodu bardzo miło i chciałbym im za to podziękować. Postaram się odwdzięczyć za zaufanie dobrą pracą na rzecz klubu.

4 Jaką widzi pan swoje role w zarządzie
Jest to dla mnie nowa rola więc na razie chciałbym nabrać wprawy ucząc się od innych, bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek. Mam nadzieję, że będę mógł im pomagać jak najczęściej ponieważ wiem, ile pracy trzeba włożyć w organizację choćby najmniejszego wydarzenia sportowego, a także ile pracy trzeba wykonać na boisku, aby nasz obiekt prezentował się jak najlepiej.

5 Co chciałby pan zrobić dla klubu będąc w zarządzie
Przede wszystkim chciałbym żeby nasz Klub wciąż stał na tak wysokim poziomie organizacyjnym jak w tej chwili, a do tego potrzeba poświęcić sporo czasu i pracy. Jestem przekonany, że dzięki ludziom jakich mamy w Klubie to się uda i przeniesie się na to na zawodników, którzy wiedząc, że sprawy organizacyjne są dopięte na ostatni guzik, będą cieszyć kibiców swoją grą.

Chciałbym jeszcze raz bardzo wszystkim podziękować za zaufanie jakim zostałem obdarzony i obiecuję, że dołożę wszelkich starań do tego, aby Klub mógł się rozwijać pod względem sportowym jak i organizacyjnym.
Do zobaczenia na boisku. Do boju Grom