UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Przedstawiamy raport po sezonie z gry w innych klubach byłych piłkarzy naszego klubu.

Bartosz Kieliba (ur. 1990) - Warta Poznań I liga ,Kieliba  swoje piłkarskie pierwsze kroki rozpoczynał w Golinie oraz ukończył golińskie gimnazjum.W minionym sezonie występował w pierwszoligowej Warcie Poznań będąc jej kapitanem. Zespół Warty zajął trzynaste miejsce i utrzymał się w I lidze. 

Bartosz Kubiak (ur. 1999) - Jarota Jarocin III liga - bramkarz wychowanek Gromu w minionym sezonie reprezentował w rundzie jesiennej barwy trzecioligowej Jaroty, bronił bramki Jaroty w sześciu spotkaniach puszczając dziewięć bramek. Jarota zachowała byt na poziomie trzeciej ligi dzięki udanej wiośnie.

Marcin Szymkowiak (ur.1999) LKS Gołuchów IV liga - kolejny wychowanek Gromu, w minionym sezonie występował w Gołuchowie, gdzie był czołową postacią zespołu zdobywając 12 bramek i zaliczając wiele asyst. Zespół z Gołuchowa zajął szóste miejsce.

Patryk Bierła (1993) - Biały Orzeł Koźmin liga międzyokręgowa- przez kilka sezonów reprezentował Grom , w poprzednim wrócił do zespołu którego jest wychowankiem czyli Białego Orła. Patryk był tam podstawowym obrońcą , niestety zespół z Koźmina zaliczył fatalny sezon spadając z ligi międzyokręgowej.

Łukasz Stawicki (ur. 1987)  Phytopharm Klęka - poznańska klasa okręgowa - Łukasz Stawicki występował w Gromie w klasie okręgowej w sezonie 2005/06 a później był między innymi trenerem drużyn młodzieżowych Lecha Poznań i Miedzi Legnica , w poprzednim sezonie wrócił do gry w zespole z Klęki w którym już również wcześniej miał okazję grać.  Ekipa z Klęki utrzymała się w klasie okręgowej, a Stawicki grał w linii obrony.

Michał Bryll (ur.1991) LZS Cielcza - Michał Bryll który reprezentował barwy Gromu po powrocie zespołu do rozgrywek seniorskich w B klasie i A klasie , przed tym sezonem został graczem zespołu z Cielczy. W tamtejszym LZS Michał rozegrał kilka spotkań głównie z ławki rezerwowych,niestety borykając się z kontuzją.

Jakub Gabryszak (ur.1993) - GKS Jaraczewo B klasa - Gabryszak reprezentował barwy Gromu w A klasie przed dwoma laty, przed poprzednim sezonem przeszedł do GKS Jaraczewo z którym wywalczył awans do A klasy grając w wielu spotkaniach i zdobywając kilka ważnych bramek.

Z ciekawostek innych graczy Gromu, którzy już nie pełnią rolę piłkarzy ale nadal są przy piłce nożnej to:

Aleksander Matuszewski - obecnie trener seniorów LZS Cielcza i zespołów młodzieżowych Football Academy Lech Poznań w Kotlinie.

Adam Włodarczyk - obecnie trener grup młodzieżowych w Białym Orle Koźmin,

Łukasz Stachowiak - obecnie trener koordynator Akademii Reissa w Jarocinie.