UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Maciej Pluciński sympatyk Gromu ukończył studia magisterskie na UAM broniąc się pracą dyplomową której tematem był Grom Golina.

Maciej na co dzień mieszkający w Woli Książęcej to jeden z najwierniejszych kibiców naszego klubu. W tym tygodniu zakończył studia na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu na wydziale historycznym o specjalności archiwistyka i zarządzanie dokumentacją. Temat pracy magisterskiej "Klub piłkarski Grom Golina i jego rola społeczna w latach 1995-2018" 

Gratulacje dla pana magistra !! Jesteśmy dumni z pracy na temat naszego klubu.

Komentarze   

0 #2 WarrenLib 2019-09-13 09:51
Fur gunstige Kredite ist ein Vergleich der Angebote unerlasslich, beispielsweise mit Hilfe des Kreditrechners, denn nur so findet sich das Kreditangebot, das bei allen Konditionen am besten zu den eigenen Vorstellungen passt. Hier spielt der Verwendungszwec k eine gro?e Rolle, denn die Bedingungen fur eine gunstige Gebrauchtwagen- Finanzierung sehen ganz anders aus als die fur einen gunstigen Immobilienkredi t.
www.guenstigekreditevergleich.org
Cytować
0 #1 Rafał Szubert 2019-07-16 06:27
Serdeczne GRATULACJE!!! Pozdrawiam :)
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież