Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Grom przegrał z GKS Jaraczewo w pucharze Polski. Niestety w meczu fatalnej kontuzji doznał Remigiusz Sobczak.

W środę Grom zagrał w ramach pucharu Polski na wyjeździe z GKS Jaraczewo. W związku z występami w lidze okręgowej nasz zespół musiał obowiązkowo przystąpić do tych rozgrywek.

W pierwszej połowie Grom grał mało zdecydowanie i nerwowo co przełożyło się na słabą grę.  W wyniku czego do przerwy miejscowi prowadzili 1:0 po bramce zdobytej głową w końcówce tej części meczu. Po zmianie ustawienia w przerwie w pierwszym kwadransie Grom zagrał lepiej przejął inicjatywę i zdobył wyrównującą bramkę której autorem był Krzysztof Potarzycki po podaniu Kamila Stasiaka.  Grom mógł wyjść na prowadzenie ale w bardzo dobrej sytuacji uderzenie Miłosza Wachowiaka z bliska było zbyt lekkie i bramkarz zdołał je wybronić, a po chwili ponownie bardzo dobrą interwencją po uderzeniu pod poprzeczkę miejscowy bramkarz uratował swój zespół.

Niestety kolejne minuty miały brzemienny wpływ na wynik końcowy. Najpierw po uderzeniu pomocnika GKS zza pola karnego piłka trafił w poprzeczkę a odbitą piłkę do bramki skierował skrzydłowy miejscowych. Obrońcy protestowali że był on na pozycji spalonej jednak bramka została uznana.  Kilka chwil później walczący o piłkę stoper Remigiusz Sobczak doznał kontuzji zwichnięcia łokcia i musiała zabrać go karetka pogotowia na operację. Po tej sytuacji nasz zespół już nie podniósł się mentalnie, Chester to ważna postać zespołu. Miejscowi od tego momentu osiągnęli dużą przewagę zdobywając trzy bramki, z rzutu karnego oraz po akcji oskrzydlającej.

Mecz zakończył się wysoką wygraną Jaraczewa 5:1 . GKS w kolejnej rundzie zagra na wyjeździe z Gladiatorami Pieruszyce.

Grom: Maciejewski, Janicki, Sobczak ( 60 min Walczak), Ziętek, Wachowiak, Stasiak, Nowicki (46 min Becela), Potarzycki , Gładczak, Zaremba (80 min Biadała), Kornobis,