UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W pierwszym spotkaniu ligowym trampkarze zremisowali z GKS Trzcinica 2:2 (0:1)

W sobotę rozgrywki ligowe rozpoczęły zespoły młodzieżowe Gromu. Jako pierwsi swoje spotkanie rozgrywali trampkarze (rocznik 2006-07) obecnie najstarsza grupa młodziezowa Gromu , która występuje w pierwszej lidzie klasy okręgowej kaliskiego OZPN. Na inauguracje podejmowali w Golinie GKS Trzcinica i padł wynik 2:2

Po pierwszej połowie goście prowadzili po bramce Jakuba Parzonki, ten sam zawodnik w 54 minucie podwyższył wynik spotkania na 2:0. Dopiero od tego momentu akcje naszego zespołu nabrały tempa i jakości.W 56 minucie bramkę kontaktową zdobył Mikołaj Ziętkowski, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku. Dwie minuty później nasz zespół doprowadził do remisu ,a strzelcem bramki okazał się wracający do gry po kontuzji Przemek Gościniak. Nasz zespół stworzył jeszcze kilka akcji, po których mogliśmy wyjść na prowadzenie, ale zabrakło szczęścia.

Wynik spotkania uważam za sprawiedliwy, cieszy mnie fakt że przy wyniku 2:0 dla gości, zespół nie poddał się i przy odrobinie szczęścia mogliśmy nawet spotkanie jeszcze wygrać. - podsumował trener Piotr Kryś.

GROM GOLINA - GKS TRZCINICA (0:1) 2:2

bramki: Mikołaj Ziętkowski 56 min, Przemek Gościniak 58 min

Grom reprezentowali:

1.Wiktor Wojtaszek2 Oskar Andrzejczak3. Krystian Olejniczak4.Janek Wieczorek5.Kamil Podlewski6.Karol Pawełczyk7.Jakub Grobelny8.Adam Graliński9.Mateusz Baranek10.Piotr Kaźmierczak11. Przemek Gościniak12. Mateusz Kanafa13.Mikołaj Ziętkowski14. Mateusz Roszak15. Tomek Bigos16. Kacper Szczepaniak17. Wojtek Gałązka

trener: Piotr Kryś kierownik drużyny : Artur Wieczorek

Przypomnijmy że w Gromie obecnie trenuje pięć grup młodzieżowych. Oprócz trampkarzy, takze młodziki, orliki, żaki i skrzaty którzy także wkrótce rozpoczną spotkania ligowe.

Obraz może zawierać: 5 osób, w tym Piotr Kryś, ludzie uprawiający sporty, niebo, spodenki, dziecko i na zewnątrz