UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Drugi ligowy turniej rozegrały Żaki Gromu Golina, ponownie w Jarocinie tym razem na obiektach Antonio.

Przypomnijmy że najmłodsza ligowa grupa Gromu Żaki rozgrywa rozgrywki systemem turniejowym. 

 20 września na boisku Antonio w Jarocinie odbył się drugi z czterech turniejów ligowych żaków  -rocznik 2012. Podopieczni Piotra Kowalczyka i Pawła Maciejewskiego i w tym turnieju pokazali się z bardzo dobrej strony zajmując drugie miejsce.

Wyniki:

Grom – AP Reiss Jarocin II 2:1

Grom – AP Reiss Jarocin I 5:1

Grom – Antonio Jarocin 0:1

 Przed tygodniem również w Jarocinie nasz zespół wygrał wszystkie spotkania i zajmuje pierwsze miejsce w grupie po dwóch turniejach. W piątek 27.09 rozegrają trzeci turniej , tym razem na obiektach Jarocin Sport ,a gospodarzem będzie APR Jarocin .

Kadra : Małgorzata Szymczak , Maja Jankowiak , Jan Cyfert , Eryk Banaszak , Marcel Skałecki , Filip Żuchowski , Oliwier Maćkowiak , Jakub Stolaś , Kajetan Półrolniczak.

Komentarz trenera Maciejewskiego: „Jestem zadowolony z moich podopiecznych , gra obronna na dobrym poziomie – tylko 3 bramki stracone. Pochwalić mogę również za otwarcie gry ( piłka wprowadzona przez bramkarza ) zawodnicy samodzielnie bez moich instrukcji i podpowiedzi wiedzieli co robić , jaki się ustawiać i jaki wariant zagrania wybrać. Przede wszystkim z tego elementu nie straciliśmy bramki a pracujemy nad tym systematycznie na treningach . Jedynie dziś w ostatnim meczu zawiodła nas skuteczność w ataku”

link do aktualnej tabeli, wyników i terminarza

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,34461.html