UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Seniorzy przegrali w spotkaniu derbowym z WKS Witaszyce 0:3 (0:3)

W siódmej kolejce seniorzy spotkali się z lokalnym rywalem z Witaszyc. W pierwszych fragmentach meczu Grom mógł objąć prowadzenie. Po podaniu Kamila Stasiaka w bardzo dogodnej sytuacji znalazł się Łukasz Walczak , jednak jego uderzenie dobrą interwencją wybronił bramkarz WKS. Grom atakował i dwukrotnie zagroził po rzucie rożnym. Niestety nie udało się znaleźć drogi do bramki.  Za to przyjezdni już w swojej pierwszej okazji trafili do siatki. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Kacper Mizera nie upilnował rywala i Jakub Orzłowski przy słupku umieścił piłkę w siatce. Grom starał się odrobić straty , stwarzał okazje, jednak to goście jeszcze dwukrotnie trafili do siatki, Najpierw po wyrzucie z autu w okolicy pola karnego w łatwy sposób dali się ograć Cezary Janicki i Mizera, a strzałem w krótki słupek dał się zaskoczyć Paweł Maciejewski. W ostatniej minucie pierwszej odsłony po uderzeniu z rzutu wolnego z ponad 20 metrów , źle zachował się Maciejewski i przepuścił uderzenie Konrada Kwiatkowskiego.

Po zmianie stron , Grom nie pozwolił rywalom na zagrożenie i zdobycie kolejnej bramki, ale również nie zdołał trafić do siatki. Najbliżej trafienia byli Krzysztof Gładczak i Tomasz Zaremba jednak zabrakło im precyzji. Wynik z pierwszej połowy nie uległ zmianie i to goście mogli cieszyć się ze zdobytych punktów.

"  Znaliśmy atuty rywali, że mają solidną linię środkową, lubią grać skrzydłami oraz na szybkiego napastnika. Ich atuty wyeliminowaliśmy, niestety moi zawodnicy popełnili indywidualne błędy podczas stałych fragmentów gry. Dzięki realizacji założeń taktycznych rywale nie stworzyli z akcji zagrożenia, o naszej porażce zdecydowały wspomniane błędy. W naszym przypadku brakuje nam otwarcia wyniku, a mieliśmy ku temu okazje. Stracona bramka i świadomość wcześniejszych porażek ma bardzo negatywny wpływ na psychikę. Jednak wierzę że jako zespół zdołamy w kolejnych meczach poprawić grę i zdobyć punkty.- podsumował mecz trener Sebastian Waszkiewicz.

GROM GOLINA - WKS WITASZYCE 0:3 (0:3)

0:1 Jakub Orzłowski  (10 min)

0:2 Jakub Kłodziński (35 min)

0:3 Konrad Kwiatkowski (45 min)

GROM: Paweł Mciejewski, Cezary Janicki Łukasz Lis, Miłosz Wachowiak, Adam Bryll, Kamil Stasiak, Kacper Mizera (62 min Jakub Nowicki) , Bartosz Kornobis, Krzysztof Gładczak, Tomasz Zaremba, Łukasz Walczak, (ponadto w rezerwie Paweł Ignasiak, Szymon Biadała, Witold Jankowski, Kacper Radomski, Bartosz Becela)