Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Dwa zwycięstwa na wyjazdach odnieśli trampkarze pokonując Gorzyczankę Gorzyce 3:1 oraz LKS Gołuchów 7:1

Po dwóch remisach 2:2 w pierwszych kolejkach , trampkarze Gromu (rocznik 2006-07) odnieśli dwie wygrane obie wyjazdowe. Po czterech kolejkach w pierwszej lidze trampkarzy okręgu kaliskiego Gromowcy mają 8 punktów.

W środę pokonali na ciężkim terenie w Gorzycach Wielkich miejscową Gorzyczankę. Już w pierwszej minucie Krystian Olejniczak wyprowadził drużynę Gromu na prowadzenie. W 34 minucie nasz zespół wyszedł na dwubramkowe prowadzenie a autorem bramki kolejny raz okazał się Olejniczak.W 37 minucie po akcji z lewego skrzydła drużyny Gorzyczanki, Mikołaj Ziętkowski próbując przeciąć podanie, w niefortunny sposób pokonał Janka Wieczorka. W drugiej połowie gra się wyrównała, ale to Gromowcy stwarzali groźniejsze sytuacje. W 63 minucie spotkania przepięknym uderzeniem z 25 metrów popisał się Adam Graliński, nie dając szans obrony bramkarzowi gospodarzy. Mecz zakończył się zwycięstwem naszego zespołu 3:1.
W drugim spotkaniu nasz zespół wybrał się na wyjazd do Gołuchowa. Mecz od początku spotkania układał się pod dyktando naszego zespołu. Na pierwszą bramkę nasz zespół musiał czekać kilkanaście minut, a jej autorem okazał się Tomek Bigos, który strzałem głową pokonał bramkarza LKS-u . Chwilę później było już 2:0. Jakub Grobelny strzałem pod porzeczkę wyprowadził nasz zespół na dwubramkowe prowadzenie. W kolejnych minutach nasz zespół stwarzał kolejne groźne sytuacje pod bramką rywali, lecz to zespół gospodarzy zdobył bramkę, jak się potem okazało ostatnią w ich wykonaniu. Stracona bramka jeszcze bardziej motywująco podziałała na zespół Gromu, czego efektem były dwie bramki w końcowych fragmentach pierwszej połowy, zdobyte przez Krystiana Olejniczaka. W drugiej połowie nasz zespół nadal przeprowadzał groźne ataki, czego efektem były kolejne trzy bramki zdobyte przez Przemka Gościniaka i Krystiana Olejniczka. Ostatecznie Gromowcy zasłużenie pokonali ekipę "Żubra" 7:1
Myślę, że nasza gra wygląda już dobrze a może wyglądać jeszcze lepiej. Te 11 puzzli udało się wreszcie złożyć w jeden obraz, czego efekty widać . - podsumował trener Piotr Kryś.
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie : Grom Golina  1:3 (1:2)
bramki: 0:1 Krystian Olejniczak 1 min
0:2 Krystian Olejniczak 34 min
1:3 Adam Graliński 63 min