UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Kolejne wysokie zwycięstwo odniósł zespół Orlików Gromu tym razem pokonując na wyjeździe Antonio Jarocin 17:4

 

Orliki Gromu w kolejnym meczu ligowym zmierzyły się w środę 2 października w Jarocinie z drużyną Antonio Jarocin. Mimo trudnych warunków atmosferycznych (deszcz, wiatr) nasi piłkarze pokazali spore umiejętności i wysoką formę. Okazałe zwycięstwo Gromu 17:4 cieszy trenerów P.Kowalczyka i P.Maciejewskiego, ale jeszcze bardziej postawa i gra naszych zawodników.
P.Kowalczyk:” Wiele akcji przeprowadzanych było w dobrym, szybkim tempie. Graliśmy bardzo zespołowo, mądrze, z polotem. Cieszy postawa najmłodszych zawodników, chłopców z rocznika 2012. U boku starszych kolegów nabierają doświadczenia i z meczu na mecz wnoszą coraz więcej do gry drużyny. Pozwoliliśmy w tym meczu naszym rywalom strzelić cztery bramki, ale tak naprawdę gra w obronie wyglądała bardzo dobrze. Liderem tej formacji jest Hubert Misiak, który zagrał wręcz znakomicie. W ofensywie główną siłę stanowili Franek Michalak i Piotrek Gałązka, który łącznie strzelili w tym spotkaniu 12 bramek. Dobrze spisali się Kacper Ratajczak i Dawid Świątkowski, odpowiedzialni za grę w destrukcji, ale i kreowanie gry. Najlepszy swój mecz rozegrali Kuba Żuchowski i Antek Robak (ten drugi i jako bramkarz, i jako napastnik). Nikt mnie nie zawiódł.”
Oprócz wymienionych barwy Gromu reprezentowali: D.Zybała, J.Nowicki, M,Szymczak, F.Żuchowski, M.Skałecki, K.Półrolniczak, O.Maćkowiak.
 
Antonio Jarocin - Grom 4:17
Bramki: F.Michalak 9, P.Gałązka 3, A.Robak 2, K.Ratajczak, H.Misiak, F.Żuchowskipo 1.
Nasza drużyna po czterech kolejkach ligowych zajmuje drugie miejsce w tabeli II ligi okręgowej. W czterech spotkaniach zdobyli 61 bramek.
 
 
Obraz może zawierać: 3 osoby, na zewnątrz