UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Zespół Żaków rozegrał czwarty turniej w ramach rozgrywek KOZPN Kalisz i ponownie zaprezentował się z bardzo dobrej strony.

Czwarty i ostatni w tym roku turniej ligowy rozegrał zespół żaków ( 2012 rocznik ). Rozgrywki tym razem zostały przeprowadzone w Golinie  11 października o godzinie 16. Wszystkie zespoły z grupy  w rundzie jesiennej były gospodarzami turniejów. Ostatni odbył się w Golinie.

Podopieczni Piotra Kowalczyka i Pawła Maciejewskiego w tych meczach zaprezentowali bardzo dobry poziom gry co skutkowało wygranymi we wszystkich trzech meczach.

Grom – Reiss II 3:0

Grom – Reiss I 5:0

Grom – Antonio 3:0

Bramki strzelali: Oliwier Maćkowiak x 4 , Filip Żuchowski x 7

W kadrze byli : Jakub Stolaś ( GK ) , Marcel Skałecki , Kajetan Półrolniczak , Jan Cyfert , Mateusz Ratajczak.

Grom jako zwycięzca rozgrywek jesiennych awansuje do wyższej ligi w której uczestniczą zespoły które również wygrały w swoich grupach.

Komentarz trenera Maciejewskiego:  Dzisiejsza bardzo dobra gra powinna cieszyć zawodników , rodziców i kibiców którzy mogli obejrzeć dzisiejszy turniej . Chciałbym swoim zawodnikom pogratulować udanego występu oraz dodatkowo zmobilizować do pracy na treningach gdyż najlepiej prezentujących się zawodników regularnie powołujemy na mecze Orlików kat E2 ( 2010r ) w którym wraz z trenerem  Kowalczykiem  dajemy szanse pokazania się i nauki młodym zawodnikom na tle starszych kolegów.

 

link do aktualnej tabeli, wyników i terminarza

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,34461.html

Dziękujemy piłkarskim rywalom z pozostałych drużyn za jesienne spotkania życzymy powodzenia, doskonalenia umiejętności i do zobaczenia w kolejnych spotkaniach.