Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Seniorzy przegrali kolejne spotkanie ulegając Baryczy Janków Przygodzki 0:2 (0:1)

Seniorzy w niedzielę ulegli Baryczy 0:2  Oprócz braku punktów martwi także słaby styl w jakim zaprezentował się nasz zespół. Grom rozpoczął aktywnie, niestety stracona bramka w 15 minucie zadziałała paraliżująco na drużynę, która nie podniosła się już do końca spotkania. Bramka na 0:1 to kuriozum. Zawodnik gości wrzucił piłkę z autu w pole karne, a tym przy biernej postawie obrońców i bramkarza .... napastnik Baryczy z bliska wepchnął piłkę do bramki. Gromowcy walczyli , starali się ale niewiele z tego wynikało i wynik do przerwy był 0:1

Po zmianie stron już w 48 minucie Barycz zdobyła drugą bramkę. Gracz Baryczy wyrzucił piłkę z autu do kolegi, a ten bez zastanowienia z 30 metrów uderzył na bramkę. Grający pod słońce bramkarz Maciejewski przepuścił ten strzał. Mecz do końca stał na słabym poziomie, a obie ekipy nie stwarzały wielu sytuacji, za to popełniały liczne błędy. Ostatecznie Barycz zwyciężyła wykorzystując "wielbłądy" w grze obronnej Gromu.

" Dzisiejszy mecz stał na słabym poziomie. Nie poznawałem zawodników. Popełnialiśmy wiele prostych błędów technicznych. Utracona bramka, a w zasadzie sposób w jaki wpadła spowodowała, że nie umieliśmy się podnieść. Na drugą połowę wyszliśmy z pozytywnym nastawieniem , lecz szybko utracona bramka ponownie w przedziwnych okolicznościach była jak wbity gwóźdź w stopę. Po niej nie było już gry była szarpanina. Szkoda tych punktów bo rywale także nie zaprezentowali wysokiego poziomu. Wiem że zawodników stać na dużo lepszą grę, pokazują to także na treningach. Obecnie naszym największym problemem jest poziom mentalny i potrzebujemy najwięcej pracy w tym względzie" - podsumował trener Sebastian Waszkiewicz.

GROM GOLINA - BARYCZ JANKÓW PRZYGODZKI 0:2 (0:1)