UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Zespół młodzików Gromu zajął pierwsze miejsce po rundzie jesiennej z kompletem punktów.

Drużyna młodzika (2008-09) występująca w II lidze okręgowej w grupie 3 zajęła pierwsze miejsce z kompletem punktów wygrywając ostanie spotkanie z LKS Gołuchów 3:1 (0:1) Było to siódme zwycięstwo drużyny Młodzika.  Sukces tym cenniejszy że zespół głównie złożony jest z zawodników z rocznika 2009

W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej podopieczni Pawła Krysia  pokonali inny zespół dotychczas niepokonany LKS Gołuchów 3:1 (0:1)

Relacja ze spotkania :

Mecz Gromowców z LKS-em Gołuchów został zaplanowany w ostatniej kolejce Naszego zespołu. Już przed pierwszym gwizdkiem wiadomo było, że będzie to mecz na szczycie, ponieważ spotkały się dwa zespoły, które do tej pory nie straciły punktów. Rozpoczynamy w składzie: Misiak-Włodarczyk, Staszak, Kot, Jaśniak-Nowak, Michalak, Gałązka-Stasik. Początek spotkania to przewaga zawodników Gołuchowa, którym sprzyjał silnie wiejący wiatr „w plecy”. Dodatkowo można było odnieść wrażenie, że Gromowcy są mocno zestresowani faktem, że gramy z silnym zespołem, który nie pozwalał nam na zbyt wiele. Pierwszą dogodną sytuację stworzyli piłkarze LKS, po ciekawej akcji przed stratą gola uchronił nas słupek. Kolejną sytuację stwarzają znów Gołuchowianie i przy biernej postawie naszych obrońców już nic nie uchroniło nas przed stratą gola. Do końca pierwszych 30 minut wynik oraz nasza gra nie uległa zmianie. Udało nam się co prawda wyprowadzić kilka groźnych ataków, ale nie przyniosły one pożądanych efektów. Najbliżej zdobycia gola w pierwszej połowie był Piotr Włodarczyk, który po raz kolejny udowodnił, że w tej rundzie „siedzą” mu rzuty rożne i po agresywnej centrze trafił w słupek. Na przerwę schodzimy z jednobramkową stratą.

Druga połowa to duża zmiana w grze oraz nastawieniu Naszego zespołu. Podchodzimy wyżej w defensywie i konsekwentnie dążymy do zdobycia bramki. Najbliżej zdobycia gola na 1:1 jesteśmy po stałych fragmentach gry, gdzie raz piłkę z bramki wybija zawodnik LKS, a w drugiej sytuacji przeciwników ratuje słupek. Kiedy wydaje się, że zdobycie przez nas bramki jest kwestią minut, groźną sytuację stwarzają Gołuchowianie, którzy po szybkim kontrataku stają przed szansą podwyższenia wyniku w sytuacji 1x1, na szczęście znakomicie dysponowany Kuba Misiak dobrze skrócił przestrzeń i zażegnał niebezpieczeństwu. Ta sytuacja jest bodźcem do większego zaangażowania i od tego momentu jeszcze intensywniej zaczęliśmy atakować bramkę LKS. Gola na 1:1 po błędzie defensywy przeciwnika zdobywa, Krzysztof Borkowski, który zalicza bardzo dobre wejście do zespołu i w drugim meczu z rzędu wpisuje się na listę strzelców . Wracamy do gry! Gol dodaje nam skrzydeł i po indywidualnej akcji kapitalnym uderzeniem z dystansu popisuje się Szymon Nowak. Wychodzimy na prowadzenie 2:1! Końcowa część spotkania to śmielsze poczynania Gromu czego efektem jest bramka na 3:1, a strzelcem niezawodny w tej rundzie Wojtek Gałązka. 3 pkt zostają w Golinie i jesteśmy niepokonani w rundzie jesiennej. Drużyna pokazała jedność i charakter !!!

Po siódmej kolejce rozgrywek mamy na koncie 21 pkt w stosunku bramkowym 34:2. Jesteśmy Liderem na półmetku rozgrywek. Jest to wynik, który zawdzięczamy Naszej konsekwentnej pracy na treningach oraz w meczach ligowych. Rozwój indywidualny zawodników jest fundamentem, a wynik drużyny przychodzi sam!

GROM GOLINA – LKS Gołuchów 3:1 (0:1)

1:0 Żółtek

1:1 Borkowski Krzysztof

1:2 Nowak Szymon

1:3 Gałązka Wojciech

Grom reprezentowali:

1. Misiak Jakub

2. Borkowski Krzysztof

3. Jaśniak Julia

4. Kot Norbert

5. Jędrzejak Jakub

6. Nowak Szymon

7. Włodarczyk Piotr

8. Staszak Filip

9. Stasik Mikołaj

10. Gałązka Wojciech

11. Michalak Franciszek

12. Jerzykowski Kacper

13. Chojnacki Tobiasz

14. Witczak Wojciech

16. Matuszewski Alan

18. Kominek Arkadiusz

Trener: Paweł Kryś, kierownik Magdalena Kubiak

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,34046.html - link do rozgrywek.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Obraz może zawierać: 13 osób, w tym Paweł Kryś, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i na zewnątrz