Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W drugiej kolejce rozgrywek Orlików (rocznik 2010) Grom pokonał Jarotę II Jarocin 7:4 (4:1)

W poniedziałek 14 września orliki Gromu rozegrały drugi mecz ligowy - na własnym boisku zmierzyły się z drużyną Jaroty II. Mecz zakończył się zwycięstwem naszych piłkarzy 7:4. Bramki dla naszych barw zdobyli: F.Michalak - 4, D.Świątkowski -2, H.Misiak - 1.

Oprócz nich w drużynie Gromu zagrali: A.Robak, J.Nowicki, J.Żuchowski, K.Ratajczak, D.Ratajczak, A.Szałata, M.Szymczak, T.Tułaza, M.Skałecki, K.Półrolniczak, F.Żuchowski, O.Maćkowiak.

Trener P.Kowalczyk: “Mecz miał bardzo emocjonujący przebieg i stał na wysokim poziomie. Obie drużyny zaprezentowały wiele ciekawych akcji i niezłą skuteczność. Prowadziliśmy w tym meczu do przerwy 4:1 i wydawało się , że mamy wszystko pod kontrolą. Druga połowa meczu miała zdecydowanie bardziej wyrównany charakter, bo nie wszyscy zmiennicy w naszej drużynie udźwignęli ciężar odpowiedzialności za grę. Na ich usprawiedliwienie przypomnę, że większość tych zmienników to zawodnicy młodsi (w kategorii orlik gramy w roczniku 2010). W drużynie grało aż 6 takich zawodników  z roczników 2011,12. Dziękuję moim i P.Maciejewskiego podopiecznym za walkę i dobrą , skuteczną grę. Świetnie odnaleźli się w sytuacji, gdy przeciwnik zaczął odrabiać straty z pierwszej połowy. Oczywiście, że nie ustrzegliśmy się w tym meczu błędów, ale pamiętajmy, że przeciwnik to dobra, ambitna drużyna. Będziemy pracowali na treningach, by wyeliminować usterki i w następnym meczu zagrać jeszcze lepiej.”

W zespole Jaroty wystąpił między innymi Piotr Gałązka, który w poprzednim sezonie grał w Golinie.

Obraz może zawierać: 5 osób, ludzie uprawiający sporty i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi, niebo, trawa, na zewnątrz i przyroda