Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Trzecie zwycięstwo odnieśli młodzicy Gromu i po trzech kolejkach mają komplet punktów.

Tym razem nasz obecnie najstarszy zespół młodzieżowy Młodziki (rocznik 2008-2010) zmierzyli się w Golinie z zespołem Piasta Blizanów. Od pierwszej minuty spotkania zarysowała się wyraźna przewaga Gromowców jednak rywale solidnie grali w obronie , mając też trochę szczęścia przez co do przerwy wynik pozostał bezbramkowy. Co prawda nasz zespół miał kilka okazji jednak brakowało trafienia do siatki.  Bramki mógł zdobyć jeden z najmłodszych na boisku ale już z ogromnym potencjałem Franciszek Michalak rocznik 2010 jednak najpierw w sytuacji sam na sam a potem po rzucie rożnym zabrakło mu spokoju. Jednak Franek to utalentowany zawodnik co udowodnił po przerwie.  Bliski zdobycia bramki przed zmianą stron był także Piotr Włodarczyk lecz jego uderzenie wylądowało na słupku. Goście skupili się na obronie mając  w tej formacji mocno zbudowanych zawodników grali solidnie , rzadko przechodząc na połowę Gromu.

W drugiej połowie po korektach w ustawieniu i taktyce swoją przewagę młodzi Gromowcy wreszcie udokumentowali bramkami. Wynik meczu otworzył Wojciech Witczak precyzyjnie uderzając z bocznej strefy pola karnego. Po zdobyciu prowadzenia Gromowcy grali swobodniej dzięki czemu zaliczyli jeszcze cztery trafienia. Po dwie bramki zdobyli wspomniany wcześniej Franciszek Michalak oraz Oskar Rybka który w trzecim meczu z rzędu zdobył po dwie bramki. Tym razem nie wiele pracy w bramce miał bramkarz Jakub Misiak, kolejne solidne spotkanie w obronie zagrali Jakub Jędrzejak oraz Tobiasz Chojnacki. Bardzo dobrze zagrał także kolejny gracz z rocznika 2010 Dominik Ratajczak dostający coraz więcej czasu na boisku od trenera. Tym razem wyszedł w podstawowym składzie i wykorzystał swoją szansę.  Po raz kolejny odpowiednio kierował grą kapitan Filip Staszak któremu do szczęścia zabrakło tylko trafienia do siatki chociaż okazje ku temu były. Słabiej niż w poprzednich meczach zagrał Oskar Rybka jednak nie przeszkodziło mu to ponownie trafić do siatki co świadczy o jego dużych możliwościach. Dobrze zaprezentowali się także kolejni wprowadzani młodzi gracze Świtkowski, Robak i Misiak mając między innymi swój udział przy bramkach.

"Cieszy wynik ale przede wszystkim postawa zespołu i poszczególnych zawodników bo w tej kategorii wiekowej to jest najważniejsze. Zadowolony jestem że zawodnicy realizowali elementy które w tygodniu ćwiczyliśmy podczas treningów zarówno taktyczne jako zespół  jak i indywidualne techniczne elementy które przekładały się na sytuacje i zdobyte bramki. W kolejnych tygodniach będziemy doskonalić i rozwijać następne elementy tak aby zawodnicy podnosili swoje umiejętności - podsumował trener Sebastian Waszkiewicz

Po trzech spotkaniach Grom ma komplet punktów i bilans bramkowy 10-2 W następnej kolejce w sobotę Gromowcy udadzą się do Ostrowa by zagrać z tamtejszą Centrą. Początek meczu przy ulicy Krotoszyńskiej o godzinie 11.00

GROM GOLINA - PIAST BLIZANÓW 5:0 (0:0)

Bramki: Franciszek Michalak 2, Oskar Rybka 2, Wojciech Witczak 1

GROM: Jakub Misiak, Tobiasz Chojnacki, Jakub Jędrzejak, Dominik Ratajczak, Filip Staszak, Piotr Włodarczyk, Franciszek Michalak, Wojciech Witczak, Oskar Rybka, ponadto: Dawid Świątkowski, Mikołaj Stasik, Hubert Misiak, Antek Robak.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie siedzą, trawa, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, niebo, trawa i na zewnątrz