UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem
W kolejnym podsumowaniu przedstawiamy grupę orlików i żaków.
Zespół Orlików przystąpił do rozgrywek w roczniku 2011 chociaż większość zawodników to chłopcy z roczników 2012-2013 ( a nawet 2014 ). Zespół występował w lidze okręgowej mierząc się z zespołami ; Jarota Jarocin , AP Reiss Kobylin , AP Reiss Jarocin , LKS Gołuchów , GOS Koźmin , Prosna Chocz, Stal Pleszew
. Drużyna prowadzona przez Pawła Maciejewskiego rozegrała aż 14 spotkań grając w systemie mecz + rewanż. W każdym spotkaniu grali ambitnie i pokazując dobre piłkarskie walory..
Od tego sezonu w związku z reformą szkolenia nie są prowadzone w tych kategoriach wiekowych tabele i nie podaje się wyników. Celem jest rozwój.
Zespół Żaków 2013 jest najmłodszym zespołem Gromu zgłoszonym do rozgrywek. Kadrę tworzą chłopcy z roczników 2013-2014. Rozgrywki miały charakter turniejów towarzyskich których rozegrano 8 po dwa u każdej z drużyn. Żaki Gromu mierzyli się z : Kania Gostyń , AP Reiss Gostyń i Wisła Borek .
Kadra ; Jakub Nowicki , Hubert Misiak , Wojciech Wojtczak (2011) , Kajetan Półrolniczak , Jan Cyfert , Oliwier Maćkowiak , Jakub Stolaś , Mateusz Ratajczak ( 2012 ) , Tomasz Stolaś , Adrian Musiałowski , Alan Nawrocki , Jan Sztuk , Mikołaj Gurling ( 2013 ) Aleks Kieliba , Michał Ratajczak , Oliwier Ratajczak i Fabian Ratajczak (2014)
Trenerzy Paweł Maciejewski, Maria Witczak kierownik Paulina Stolaś, Magdalena Kubiak.