UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Seniorzy Gromu w niedzielę o godzinie 18.00 w Jarocinie zmierzą się w spotkaniu sparingowym z liderem A klasy GKS Żerków.

Gromowcy przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli 8 stycznia. Trenują trzy razy w tygodniu. Dwa treningi odbywają się na sali i raz w terenie.

"W pierwszym miesiącu skupiliśmy się na pracy nad wytrzymałością ogólną, siłą i koordynacją. Jestem zadowolony z pracy włożonej przez zawodników, którzy trenują rzetelnie i ciężko. Średnio w zajęciach bierze udział prawie 20 graczy. W najbliższych mikrocyklach treningowych skupimy się nad wytrzymałością ukierunkowaną, siłą, zwrotnością i skocznością. Oczywiście nie zabraknie zajęć taktycznych i technicznych. Wchodzimy już także w okres sparingów.  Do zespołu doszło kilku graczy, którzy jeszcze bardziej zwiększą rywalizację o miejsce w wyjściowej jedenastce. Jakość pracy włożona przez zawodnika w trening oraz realizacja założonych celów w spotkaniach sparingowych, będzie miała decydujący wpływ o wyborze optymalnej kadry meczowej na spotkania ligowe." - podsumował pierwszy okres treningowy trener Sebastian Waszkiewicz.

W niedzielę na sztucznej murawie obiektu Jarocin Sport nasz zespół zmierzy się z liderem A klasy GKS Żerków. Dla naszej drużyny będzie to pierwszy sparing , GKS przed tygodniem rozegrał swój pierwszy mecz sparingowy remisując w Jarocinie z Wisłą Borek 1:1 . Spotkanie zostanie rozegrane przy sztucznym oświetleniu.

Początek meczu o godzinie 18.00 Zapraszamy .