UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Wszystkie trzy zespoły Gromu Golina rozegrają spotkania w roli gospodarza, w nadchodzący weekend. Dwa mecze odbędą się w sobotę , jeden w niedzielę.

Jako pierwsi na boisku przy ulicy Sportowej w Golinie wybiegną młodziki, którzy podejmować będą CKS Zduny. Nasza najmłodsza z  występujących obecnie w rozgrywkach drużyna, na wiosnę jeszcze nie przegrała spotkania i także w tym meczu będzie miała spore szanse na kolejne punkty , gdyż goście zajmują przedostatnie miejsce w tabeli, a jesienią w Zdunach Grom zwyciężył 3:0.

GROM GOLINA - CKS ZDUNY - MŁODZIK STARSZY , SOBOTA 09.05 GODZINA 11.00

Po meczu młodzików, już piąte ligowe spotkanie wiosna rozegrają trampkarze. Runda wiosenna jest zdecydowanie słabsza dla trampkarzy niż jesień, głównie z powodu problemów kadrowych. Nasz zespół zdobył w tej rundzie dopiero trzy punkty i będzie chciał powalczyć o kolejne, aby ponownie wrócić do ścisłej czołówki. Będzie to trudne zadanie , gdyż goście z Kalisza obecnie zajmują trzecie miejsce mając jeden punkt przewagi nad Gromem. Tak więc zwycięzca pojedynku umocni się na miejscu na podium. W Kaliszu , jesienią Grom zwyciężył 1:0

GROM GOLINA - WŁÓKNIARZ KALISZ, TRAMPKARZ STARSZY , SOBOTA GODZINA 13.00

Dzień później w niedzielę , kibice obejrzeć będą mogli przedostatni ligowy mecz na własnym boisku w wykonaniu seniorów. Gromowcy zajmujący drugie miejsce w tabeli i walczący o prawo gry w barażach o awans do klasy A, podejmować będą Huragan Szczury. Goście zajmują miejsce w dolnej części tabeli, ale nasz zespół musi wyjść bardzo skoncentrowany i zdeterminowany aby walczyć o kolejny komplet punktów i utrzymać bardzo dobrą passę przed własną publicznością. (sześć zwycięstw w siedmiu spotkaniach). Huragan  przed tygodniem wygrał u siebie 1:0 z Błękitnymi Chruszczyny , spotkanie Gromu nie odbyło sie na prośbę zespołu z Łąkocin. Jesienią w Szczurach Grom zwyciężył 4:0.

GROM GOLINA - HURAGAN SZCZURY , SENIORZY, NIEDZIELA GODZINA 16.00

 

W ten weekend w klasie B w grupie I , nie będzie pauzował żaden zespół, a więc oprócz spotkania w Golinie , rozegrane zostaną jeszcze cztery inne.  Lider , LZS Cielcza w Daniszynie , zmierzy sie z nieobliczalnym zespołem Błękitni Chruszczyny. Gospodarze spotkania Błękitni , grają dobrze wiosną , jednak zdecydowanym faworytem są Cielczanie, którzy dotychczas tylko raz zremisowali.

W drugim spotkaniu w Daniszynie, gospodarze Błysk, zagra z Prosną Chocz. Goście wiosną rozczarowują , a Błysk to ostatni zespół w tabeli z dorobkiem tylko jednego punktu. Prosna będzie chciała zapewne poprawić kiepski bilans wiosenny,

W Chwaliszewie , zajmujący trzecie miejsce w tabeli miejscowy Sokół podejmować będzie Ogniwo Łąkociny. Gospodarze u siebie są bardzo groźni i będą faworytem meczu, tym bardziej że wiosna w Łąkocinach pewnie zwyciężyli 3:0

W Sośniach miejscowy Zawisza, podejmować będzie dobrze grający wiosną Sulimirczyk Sulmierzyce. Zawisza to zespół własnego boiska gdzie raczej nie traci punktów. Goście w tej rundzie zdobyli już siedem punktów. Zapowiada się wyrównane spotkanie.

zapraszamy kibiców na stadiony !!!

 

Kolejka: 18 w dniach 2015-05-10

 

31 BŁYSK Daniszyn  -  PROSNA Chocz 2015-05-10 16:00 Boisko w Daniszynie (Daniszyn x) :
32 SOKÓŁ Chwaliszew  -  OGNIWO Łąkociny 2015-05-10 11:00 Boiskow Chwaliszewie (Chwaliszew, Zdunowska x) :
33 GROM Golina  -  HURAGAN Szczury 2015-05-10 16:00 Boisko w Golinie (Golina x) :
34 BŁĘKITNI Chruszczyny  -  LZS Cielcza 2015-05-10 11:00 Boisko w Daniszynie (Daniszyn x) :
35 ZAWISZA Sośnie  -  SULIMIRCZYK Sulmierzyce 2015-05-10 11:00 Boisko w Sośniach (Sośnie, Wielkopolska 43)