UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

  Kolejny ligowy weekend przed nami w wykonaniu zespołów Gromu. Tym razem tylko seniorzy rozegrają spotkanie w roli gospodarza natomiast zespoły młodzieżowe udadzą się do Kalisza i Sulmierzyc. Zapowiedz.

Tym razem jako pierwsi na boisko wybiegną trampkarze, którzy zagrają o nietypowej godzinie bo o 9.30 w Kaliszu z Calisią. Podopiecznych Grzegorza Walczaka i Łukasza Goździaszka czeka trudne zadanie. Gospodarze w dwóch pierwszych spotkaniach odnieśli zwycięstwa gromiąc Koźmin (7:1) i wygrywając w Kępnie z Marcinkami (2:1). Nasi zawodnicy po udanej inauguracji i zwycięstwie w Kępnie także z Marcinkami (3:1) ulegli przed tygodniem 3:6 Stali Pleszew. Będzie to pierwsze spotkanie pomiędzy Calisią i Gromem w roczniku 2000. Jaki będzie wynik czy trampkarze ponownie przywiozą punkty z wyjazdu przekonamy się w sobotni poranek.

CALISIA KALISZ - GROM GOLINA --- TRAMPKARZ STARSZY SOBOTA GODZINA 9.30 BOISKO BOCZNE CALISII

Także w sobotę i także na wyjeździe swoje drugie w tym sezonie ligowe spotkanie rozegrają młodziki. Udadzą się do Sulmierzyc na spotkanie z miejscowym Sulimirczykiem. Obydwa zespoły w pierwszej kolejce doznały wyjazdowych porażek. Sulimirczyk doznał klęski 1:14 w Pleszewie. Który z zespołów zdobędzie pierwsze ligowe punkty.  Dla naszych graczy będzie to drugi z rzędu mecz wyjazdowy. Czy tym razem pokuszą się o punkty z wyjazdu? Początek meczu o godzinie 11.00

SULIMIRCZYK SULMIERZYCE - GROM GOLINA ---MŁODZIK STARSZY SOBOTA GODZINA 11.00 - SULMIERZYCE

Tradycyjnie jako ostatni o ligowe punkty powalczą seniorzy, którzy w niedzielę podejmować będą Sokół Chwaliszew. Podopieczni Sebastiana Waszkiewicza po udanym początku ligi i zdobyciu 7 punktów w 3 spotkaniach będą zaciekle walczyć o kolejną zdobycz punktową. Goście jednak to wymagający rywal który podobne jak Grom jeszcze nie przegrał meczu w tym sezonie. W pierwszej kolejce pauzowali a co ciekawe w kolejnych Sokół grał z zespołami, którymi mierzył się już także Grom, mając podobną zdobycz punktową z tymi rywalami. (Zawisza - Sokół 3:3, Grom - Zawisza 2:1, Sokół - Błękitni 3:1, Błękitni - Grom 2:2) Gromowcy w przypadku zwycięstwa mogą zająć fotel lidera, gdyż LZS Cielcza w tej kolejce pauzuje. Czy atak na fotel lidera będzie udany? Przekonamy się w niedzielne popołudnie.

GROM GOLINA - SOKÓŁ CHWALISZEW --- SENIORZY NIEDZIELA GODZINA 16.00 STADION GROMU

 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW DO WSPIERANIA NASZYCH ZESPOŁÓW I DOPINGU!!!!