UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W drugiej kolejce nasz najmłodszy zespół wygrał na wyjeździe z zespołem z Sulmierzyc aż 8-4. Było to premierowe zwycięstwo zespołu młodzików. Świetnym wyczynem popisał się Michał Kordus, który zdobył sześć bramek. W rozwinięciu relacja.

20.09.2014 o godz 11:00 zagraliśmy wyjazdowy mecz z ekipą z Sulmierzyc, nasi chłopcy wyciągnęli lekcje z przegranej w Dobrzycy i zdecydowanie pokonali swoich rywali.

Mecz zaczął się od dominacji naszej drużyny, na bramkę strzelali Kordus(strzelec 6 bramek – debiut w zespole), Patoka, Cieślak, kilkakrotnie przeciwników ratował słupek, albo poprzeczka, lub bramkarz. W 10 minucie świetnie pracujący duet w ataku Kordus – Patoka wykonał szybką akcje dwójkową i ten pierwszy wpisał się na listę strzelców, nie minęły 3 minuty, a Gromowcy strzelili kolejne 2 bramki, autorami Kordus, oraz Cieślak. Obraz gry nie zmienił się, dominowaliśmy i kolejne bramki były kwestią czasu. Grający z konieczności na bramce Marcel Szczepaniak nie miał pracy, a para stoperów Janicki – Jankowski nie dopuszczała do strzałów. Świetnie spisywał się najmłodszy gracz wyjściowego składu Igor Chlebowski nękając rywali rajdami po lewej stronie boiska. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5-0, kolejne 2 trafienia dołożył kapitan Kordus. Na 2 połowę drużyny wyszła rozluźniona, po strzeleniu bramki na 6-0 przez Kordusa do gry weszli zmiennicy, o kilka lat młodsi, Jankowski(2005), Ziętkowski(2004), Borkowski(2004), Andrzejczak(2005), oraz Walczak, który zaliczył o wiele słabszy występ niż w Dobrzycy. Rywale Zdobyli bramkę kontaktową i po kolejnej akcji już było 6-2, ostatnie 15 minut to wymiana ciosów, ostateczny wynik meczu 8-4. W meczu z powodu kontuzji nie zagrał podstawowy środkowy pomocnik Marcel Kwieciński, którego zastąpił Bartek Grobelny. Na szczególną pochwałę zasługuję cała drużyna, każdy zawodnik grał drużynowo, widać było boiskową „mądrość” i próby tworzenia akcji, które owocowały w zdobycze bramkowe.

Po meczu trener powiedział „Na razie powoli budujemy drużynę, chłopcy oswajają się z nowym boiskiem, oraz nowymi pozycjami, tak samo gra na spalone to dla nich nowość, po bramce na 6-0 chciałem zobaczyć jak zaprezentują się zmiennicy, dać im pograć i poczuć ligową atmosferę, widać było nerwowość, ale też na plus trzeba zaliczyć zdobycie 2 bramek z rywalami starszymi na ich terenie. Każdy mecz to nowa porcja doświadczeń, widać ogromny progres z każdym spotkaniem”. podsumował trener Miłosz Patoka

Świetny debiut w drużynie zaliczył Michał Kordus, który zdobył 6 bramek, oraz zaliczył asystę.

 

Skład:

M. Szczepaniak, K. Rybarczyk, E. Walczak, C. Janicki, I. Chlebowski, B. Grobelny, M. Patoka, K. Cieślak, M. Kordus(kapitan)

Na zmiany wchodzili:

K. Jankowski, W. Jankowski, M. Andrzejczak, F. Borkowski, J. Ziętkowski

 

10’ 0-1 Michał Kordus po podaniu Mikołaja Patoki

11’ 0-2 Konrad Cieślak po podaniu Michała Kordusa

12’ 0-3 Michał Kordus po indywidualnej akcji

22’ 0-4 Michał Kordus po podaniu Igora Chlebowskiego

26’ 0-5 Michał Kordus po wykopie bramkarza Marcel Szczepaniaka

42’ 0-6 Michał Kordus po podaniu Jasia Ziętkowskiego

45’ 1-6

51’ 2-6

54’ 2-7 Michał Kordus po podaniu Mikołaja Patoki

56’ 3-7

57’4-7

59’ 4-8 Marcel Szczepaniak w zamieszaniu pod polem karnym