UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

15 lipca przygotowania do sezonu rozpoczęli seniorzy Gromu, którzy po siedmioletniej przerwie ponownie wystąpią w rozgrywkach.

 Oczywiście Grom w tym czasie działał i szkolił młodzież.

W pierwszym treningu uczestniczyło........ 33 zawodników. Naturalnie nie wszyscy będą tworzyć przyszłą kadrę Gromu, gdyż byli także np juniorzy Gromu, którzy w nadchodzącym sezonie przechodzą do Lecha Poznań i Jaroty Jarocin. W zajęciach uczestniczyli także wychowankowie Gromu, którzy obecnie grają lub mieszkają daleko od Goliny np w Gdańsku a w Golinie przebywają na urlopach bądź wakacjach.

Pojawiła się także liczna grupa nowych zawodników chcących spróbować swych sił w piłce seniorskiej.

Podczas pierwszego treningu wszystkich przywitał prezes klubu Tomasz Raźniak a następnie trener Sebastian Waszkiewicz omówił plan przygotowań do sezonu oraz zasady, których będzie wymagał podczas zajęć.

Po części organizacyjnej zawodnicy przystąpili do ćwiczeń. Po rozgrzewce trener przeprowadził testy szybkości , zwinności oraz wydolności a następnie podzielił grupę na trzy jedenastoosobowe zespoły, które rozegrały gry wewnętrzne.

Wszyscy zawodnicy z zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach. Następny trening w czwartek o 18.30 a w sobotę o 17.30 zagrają pierwszy sparing w Dobrzycy z występującymi w klasie okręgowej Czarnymi.

Chętnych do gry w seniorach Gromu prosimy o kontakt z trenerem Sebastianem Waszkiewiczem tel 695920507