UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

     W trzeciej kolejce trampkarze pokonali w Kaliszu Calisię. Mecz był bardzo emocjonujący , gospodarze dwukrotnie doprowadzali do remisu jednak Gromowcy zadali w końcówce decydujący cios i zasłużenie zwyciężyli 3:2 (1:1). Bramki zdobyli Patryk Migalski, Łukasz Walczak i Miłosz Wachowiak.

  

Dnia 10.09.2014r. drużyna trampkarza starszego udała się na mecz do Kalisza z miejscową Calisią. Mecz rozgrywany był dość wcześnie bo o godzinie 9:30 . Od początku spotkania mecz rozgrywany był w środku boiska. Na pierwszą bramkę nie czekaliśmy długo gdyż szybką bramkę zdobył nasz najlepszy strzelec Patryk Migalski. Minął 2 zawodników a potem kopnął sprytnie piłkę po długim rogu. Gospodarze nie załamywali się i grali dalej co przyniosło rezultat 10 min. przed końcem pierwszej połowy. Rzut wolny bił zawodnik Calisii strzelił bezpośrednio na bramkę i tu popełnił błąd nasz bramkarz, nie sparował piłki w bok tylko ... przed siebie gdzie stał zawodnik z Kalisza. Do przerwy rezultat 1:1.
Druga połowa zaczęła się obiecująco dla przyjezdnych gdyż przycisnęli przeciwnika i po niedługim czasie Grom znów objął prowadzenie, tym razem bramkę zdobył Łukasz Walczak. Po rzucie rożnym piłka dotarła do naszego kapitana a ten strzałem z woleja pokonał niepewnego bramkarza gospodarzy. Po golu na 2:1 obraz meczu się nie zmienił zawodnicy obu drużyn grali wyrównanie z drobną przewagą przyjezdnych z Goliny. Gospodarze też mięli swoje akcje , i jedną z nich wykorzystali. Po błędzie obrony po aucie dla Calisii piłkę przejął zawodnik gospodarzy i mocnym strzałem po długim rogu pokonał Krzysztofa Antoniewicza. I tym samym drużyna z Kalisza znów doprowadziła do remisu. Gdy mecz dobiegał końca naszym zawodnikom udzieliła się " nerwówka " . Wielokrotnie na bramkę gospodarzy uderzał Patryk Migalski lecz wszystkie strzały szybowały ponad bramką. Kolejną stuprocentową okazję zmarnował nasz stoper Miłosz Wachowiak gdy po rzucie roznym uderzył za słabo i .... w bramkarza. Lecz 7 min. przed końcem meczu Grom znów miał rzut rożny. Obrońca drużyny z Kalisza wybił piłkę pod nogi P.Migalskiego a ten podał piłkę do M.Wachowiaka , który ominął jednego zawodnika i " puścił szczura " bramkarzowi gospodarzy przeważając szalę zwycięstwa na korzyść Gromu. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Gromu, lecz nie wszystko było pewne gdyż... trener Calisii postanowił sprawdzić 4 zawodników gromu : K. Antoniewicza, M.Wachowiaka, A.Brylla i P.Migalskiego , lecz wszystko było w porządku i Grom zasłużenie zwyciężył. Następny mecz trampkarze naszej drużyny zagrają przed własną publicznością z Centrą Ostrów. Początek spotkania o godzinie 13:00.  autor relacji M. W
BRAMKI:

Patryk Migalski (0:1)

Łukasz Walczak (1:2)
Miłosz Wachowiak (2:3)
SKŁAD GOŚCI:
Krzysztof Antoniewicz - Szymon Kościelniak, Kacper Mizera, Miłosz Wachowiak, Marcin Walczak - Jakub Nowicki, Adam Pluta - Adam Bryll, Łukasz Walczak(C) , Oskar Młokosiewicz - Patryk Migalski.
Rezerwa:
Szymon Chojnacki, Dominik Szajber, Kacper Radomski