UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W ostatnim okresie nastąpiły zmiany w Zarządzie Klubu, między innymi na stanowisku prezesa.

Nowym prezesem klubu został pełniący dotychczas rolę wiceprezesa Wojciech Radomski z Goliny, który od wielu lat jest związany z naszym klubem pełniąc w nim wcześniej wiele ról.  Wiceprezesem została Magdalena Kubiak, która także od lat działa społecznie na rzecz klubu zarówno z drużynami młodzieżowymi jak i seniorską. Do zarządu klubu weszli także nowi działacze. Piotr Ziętek obecny kapitan zespołu seniorów, od młodzieńczych lat grający nieprzerwanie w Gromie.  Lechosław Michalak były piłkarz Gromu,  przez wiele lat ważna postać zespołu seniorów Gromu. W składzie zarządu funkcję sekretarza pełnić będzie Anna Michalak.

Dotychczasowy prezes Tomasz Raźniak, który pełnił tą funkcję przez długi okres złożył rezygnację.  Byłemu prezesowi serdecznie dziękujemy za wieloletnie sprawowanie tej ważnej dla klubu roli podczas której Grom odniósł wiele sukcesów oraz rozwijał się zarówno sportowo jak i infrastrukturą.

 Z zarządu zrezygnowali także Paweł Ignasiak oraz Maciej Pluciński którym również dziękujemy za działalność na rzecz klubu   i wprowadzanie nowych pomysłów w działanie Gromu . Wszystkim byłym członkom zarządu życzymy zdrowia i spełnienia swoich kolejnych życiowych wyzwań.

Nowemu prezesowi i zarządowi życzymy sukcesów w działalności na rzecz klubu.