UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W niedzielę w drugiej kolejce ligowej Grom zagra pierwszy raz w tym sezonie przed własną publicznością. Rywalem będzie GKS Grębanin.

GKS Grębanin to solidny zespół. W poprzednim sezonie zajął wysokie czwarte miejsce ale sezon miał tylko jedną rundę w której Grębanin większość spotkań grał na wyjeździe, tak wiec gdyby sezon odbył się w całości GKS miał spore szanse na awans. Nasz najbliższy rywal osiągnął także duży sukces w pucharze zdobywając okręgowy puchar Polski i później eliminując między innymi trzecioligową Nielbę Wągrowiec.

W tym sezonie w pierwszej kolejce Grom po zaciętym meczu przegrał na wyjeździe ze Strażakiem Słupia, natomiast Grębanin zwyciężył przed własną publicznością LKS Czarny Las 7:2

Będzie to drugie spotkanie Gromu z GKS w historii . W poprzednim sezonie odbył się jeden pojedynek  w którym w Golinie goście wygrali 4:2.

Niedzielne spotkanie w ramach drugiej kolejki klasy okręgowej odbędzie się w o godzinie 16.00 zapraszamy wszystkich kibiców obu zespołów.

GROM GOLINA - GKS GRĘBANIN - NIEDZIELA 16.08 GODZINA 16.00

W związku z zaleceniami epidemiologicznymi  informujemy, że na terenie obiektu widz jest zobowiązany do:
- dezynfekcji rąk przy wejściu i wyjściu z obiektu,
- zakrywania ust i nosa , do czasu zajęcia przez niego miejsca na trybunie,
- zachowywać minimum 1,5 m odległości od innego widza, zarówno na trybunach oraz ciągu pieszym (zasada nie obowiązuje osób wspólnie zamieszkujących).

Wejście na obiekt tylko w maseczkach bramami północną A  lub zachodnią.  Wstęp na mecz jest bezpłatny.