UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Pracowite wakacje mają Orliki i Żaki Gromu.

Podopieczni trenerów Piotra Kowalczyka i Pawła Maciejewskiego, oprócz uczestnictwa w regularnych treningach rozgrywają mecze kontrolne. 

W ubiegłym tygodniu Orliki (rocznik 2010 i młodsi) rozegrali w Jarocinie sparing z rówieśnikami z Jaroty. Spotkanie toczyło się w upalnych wręcz warunkach. Tym bardziej musi cieszyć postawa naszych piłkarzy. Widać efekty pracy na treningach, a zwłaszcza wylanego na nich potu.  Dobre przygotowanie taktyczne i motoryczne zaowocowało dobrą i skuteczna grą. W przypadku tego rywala ważne tez było sparingowe zwycięstwo naszej drużyny, bo już wkrótce obie ekipy zmierzą siew  rozgrywkach.  Naszą drużynę reprezentowali: A. Robak, J. Nowicki (bramkarze) oraz J. Żuchowski, M. Szymczak, D. Świątkowski, A. Szałąta, K. Tułaza, K. Ratajczak, Sz. Ziętkowski, H. Misiak, F. Żuchowski, M. Skałecki, K. Półrolniczak, E. Banaszak, W. Wojtczak.

Żaki Gromu (rocznik 2012) rozegrały dwie gry kontrolne. W miniony piątek zmierzyły się na wyjeździe z rówieśnikami z LZS Cielcza. Każda z drużyn, wystawiał dwie ekipy, toteż gra toczyła sie jednocześnie na dwóch boiskach. Cieszy dobra gra i spore już umiejętności naszych młodych piłkarzy. Warto dodać, iż obie nasze ekipy odnosiły efektowne zwycięstwa. 

W środę, 19 sierpnia, na boisku w Golinie Żaki rozegrały kolejny mecz sparingowy. Przeciwnikiem była drużyna Białego Orła Koźmin. Nasi piłkarze i tym razem zasłużyli na pochwałę. Dobrą grę okrasili strzeleniem kilkunastu bramek nie tracąc przy tym żadnej.  W obu spotkaniach zagrali: J. Stolaś (bramkarz) oraz M. Szymczak, F. Żuchowski, M. Skałecki, K. Półrolniczak, E. Banaszak, O. Maćkowiak, J. Cyfert, (2012)T. Stolaś, A. Nawrocki (obaj 2013) F. Ratajczak, O. Ratajczak (obaj 2014)

Zdjęcie ze spotkania z Białym Orłem Koźmin