UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Drużyna orlików Gromu pokonała w wyjazdowym meczu rówieśników z Antonio Jarocin 11:5

To trzecie kolejne zwycięstwo naszych młodych piłkarzy w tym sezonie. Strzelcy bramek w tym meczu dla Gromu: F.Michalak - 4, D.Świątkowski - 3, H.Misiak i F.Żuchowski - po 2. Poza nimi w spotkaniu tym wystąpili: J.Nowicki, D.Ratajczak, M.Szymczak, J.Żuchowski, A.Szałata, K.Tułaza, O.Maćkowiak, K.Półrolniczak, E.Banaszak, M.Skałecki.

Trener P.Kowalczyk: “Nie było dziś wielkiego widowiska. Zbyt często graliśmy indywidualnie, szarpiąc się w poszukiwaniu okazji do zdobycia bramek. W naszych akcjach brakowało spokoju i cierpliwości. Pośpiech powodował oddawanie strzałów z nieprzygotowanych pozycji. Zawodziła skuteczność. Przeciwnik, grając bardzo ambitnie i żywiołowo, zdobywał bramki po naszych błędach w ustawieniu i kryciu. Daliśmy się wciągać w wyścigi za piłką i boiskową szamotaninę. No cóż, gra się tak, jak przeciwnik pozwala. Zwycięstwo na pewno zasłużone, ale gra przeciętna. Na pewno potrafimy robić to lepiej.”

 

W następnym spotkaniu ligowym orliki zagrają w najbliższy poniedziałek o godzinie 17.00 na własnym boisku z drużyną AP Reissa Jarocin