UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Po bardzo słabym spotkaniu seniorzy przegrali z Zielonymi Koźminek 1:5 (0:1)

Gromowcy po dwóch zwycięstwach w poprzednich kolejkach przystępowali z nadziejami na kolejną zdobycz punktową.  Niestety po bardzo słabym występie przegrali 1:5 W pierwszej połowie rywale objęli prowadzenie w 16 minucie po indywidualnym błędzie naszego pomocnika (nie trafił w piłkę) i napastnik gości znalazł się sam przed bramkarzem Pawłem Maciejewskim wykorzystując ten prezent. Goście stworzyli jeszcze jedną dobrą okazje którą Maciejewski wybronił. Grom próbował odrobić straty ale robił to niemrawie, zbyt wolno i chaotycznie. Szanse na wyrównanie miał Tomasz Zaremba ale przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gości. Bramkarz pomógł Zielonym także przy mocnym i precyzyjnym uderzeniu Adama Brylla zza pola karnego.

Po zmianie stron Grom dążył do zmiany wyniku, lecz w tym dniu zapanowała w zespole totalna niemoc za to goście skrzętnie wykorzystywali swoje okazje. Najpierw podwyższyli wynik po rozegraniu akcji w okolicach pola karnego a następnie po zagraniu z głębi pola.Geromowcy odpowiedzieli honorowym trafieniem Tomasza Zaremby i gdy chcieli dążyć do kolejnych trafień nadziali się na dwie kontry , które dały efektowną wygraną gościom.

GROM: P. Maciejewski, Adam Bryll, Piotr Ziętek, Patryk Bierła, Marcin Bryll (72 min Remigiusz Sobczak), Cezary Janicki, Miłosz Wachowiak (80 Łukasz Lis) Jakub Goździaszek (60 Krzysztof Potarzycki), Marcin Ratajczyk (46 Mateusz Jelak), Tomasz Zaremba,  Krzysztof, Gładczak (77 min Kacper Mizera)

" Zgraliśmy dziś bardzo słabo, byliśmy statyczni, bez pomysłu z przodu i z poważnymi indywidualnymi błędami w grze defensywnej. Takie spotkania nie mają prawa nam się przytrafić. Pauza w rozgrywkach wybiła nas z rytmu. Myślę że nie trafiłem ze składem i taktyką na ten mecz więc ponoszę także odpowiedzialność za wynik. Kilku zawodników zagrało bardzo poniżej możliwości i oczekiwań i będą musieli odbudować swoją pozycję aby grać w kolejnych spotkaniach " - podsumował trener S. Waszkiewicz

GROM GOLINA : ZIELONI KOŹMINEK 1:5 (0:1)

0:1  Paweł Wątrobski 16 min

0:2 Adam Wojtyś 60 min

0:3 Bartosz Kaźmierczak 68 min

1:3 Tomasz Zaremba 72 min

1:4 Kacper Różański 80 min

1:5 Kacper Różański 90 min z rzutu karnego

Na zdjęciu - Strzelec pierwszej bramki dla Koźminka , Paweł Wątrobski

Strzelec pierwszej bramki dla Koźminka , Paweł Wątrobski