UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W ostatniej kolejce rundy jesiennej Grom przegrał z liderem rozgrywek Jarotą II 0:4 (0:2)

W ostatniej kolejce seniorzy zmierzyli się w meczu derbowym z Jarotą II Jarocin. Faworytem byli goście, którzy zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Spotkanie potraktowali bardzo poważnie wystawiając mocny zespół w którym grali między innymi gracze występujący w  rozgrywkach w trzeciej  lidze.

Faworyci nie zawiedli i w pierwszym kwadransie objęli prowadzenie. Ładnym uderzeniem z rzutu wolnego do bramki trafił Krzysztof Matuszak (grający prezes klubu) Piłka odbiła się od poprzeczki i trafiła do bramki. Gromowcy także próbowali zagrozić bramce rywali jednak to zespół z Jarocina zdołał przed przerwą podwyższyć wynik a strzelcem bramki był kolejny doświadczony gracz Jacek Pacyński.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie Grom próbował swoich sił szukał swoich okazji jednak lider tabeli nie dał się zaskoczyć samemu podwyższając wynik. Najpierw z rzut karnego podwyższył Krzysztof Matuszak a w końcówce meczu wynik ustalił Miłosz Kowalski.

GROM GOLINA – JAROTA II JAROCIN/WITASZYCE 0:4 (0:2)

GROM: Krzysztof Antoniewicz, Marcin Bryll, Piotr Zietek, Miłosz Wachowiak, Cezary Janicki, Kacper Mizera, Tomasz Zaremba, Krzysztof Gładczak, Marcin Ratajczyk, Marcin Szymkowiak, Tomasz Miedzński,

„ Staraliśmy się dziś zagrać rozsądnie na miarę swoich możliwości. Szukaliśmy swoich okazji jednak obrona Jaroty grała bardzo solidnie. Obserwatorzy chwalili nas dziś za grę jednak to wynik idzie w świat.  Rywale potwierdzili swoją pozycje w tabeli i zasłużenie wygrali. Gratuluje i życzę powodzenia w kolejnej rundzie. My liczymy że przepracujemy nareszcie solidnie zimę co przeniesie się na lepszą grę na wiosnę” podsumował trener S. Waszkiewicz.