UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Rundę jesienną zakończyła obecnie najstarsza grupa młodzieżowa w klubie Młodziki.  Występując w drugiej lidze okręgowej zajęli pierwsze miejsce wygrywając wszystkie spotkania.

 

Drużyna była w trudniej sytuacji  po zakończeniu poprzedniego sezonu poprzez rezygnację  trenera i przejściu  kilku czołowych graczy wraz z trenerem do zespołu Jaroty. Młodzików przed nowym sezonem objął trener Sebastian Waszkiewicz.  Oto podsumowanie trenera.  

„ Drużynę objąłem niespodziewanie po rezygnacji poprzedniego trenera. Kadra mocno się zmniejszyła ale zawodnicy którzy reprezentowali zespół spisali się bardzo dobrze. Gramy w roczniku 2008 jednak w naszej kadrze jest tylko 4 graczy w tym roczniku reszta to młodsi zawodnicy.

Rozgrywki zakończyliśmy na pierwszym miejscu bez straty punktu co jest przyjemną niespodzianką. Oczywiście wyniki cieszą, jednak tak jak zawsze podkreślam w tych kategoriach wiekowych najważniejszy jest rozwój zawodników pod względem technicznym , taktycznym i mentalnym. Nad tym pracujemy. Chłopcy w każdym meczu starali się zaprezentować z jak najlepszej strony i to doceniam. Gdy będą pracować nad swoim słabościami i regularnie trenować w klubie i indywidualnie to efekty będą sami dostrzegać.

Nie będę indywidualnie oceniał gdyż tylko jako zespół możemy osiągnąć dobre wyniki. Każdy zawodnik otrzyma podsumowanie gry w rundzie słabe i mocne strony.  Bardzo dobrze spisywali się młodsi gracze którzy wspierali nas w meczach mając swój spory udział w wielu spotkaniach. Widać że w kolejnych grupach nie brakuje talentów i dobrej pracy.

Przed nami okres zimowy  w którym będziemy pracować aby rozwinąć się pod względem motorycznym oraz uczyć się i  doskonalić indywidualnie i zespołowe kolejne elementy techniczno taktyczne.” – podsumował rundę trener Sebastian Waszkiewicz

Wyniki zespołu Młodzików Gromu

Grom Golina – Centra Ostrów 2:1 (1:1)

Biały Orzeł GOS Koźmin – Grom Golina 1:3 (1:2)

Grom Golina – Piast Blizanów 5:0 (0:0)

Centra Ostrów – Grom Golina 1:2 (0:1)

Piast Blizanów – Grom Golina 1:3 (1:2)

Grom Golina – Biały Orzeł  GOS Koźmin 1:0 (0:0)

DRUŻYN W RUNDZIE JESIENEJ REPREZENTOWALI:

Jakub Misiak, Kacper Jerzykowski, Piotr Włodarczyk, Filip Staszak, Mikołaj Stasik, Oskar Rybka, Wojciech Witczak, Jakub Jędrzejak, Franciszek Michalak, Mikołaj Biszczak, Tobiasz Chojnacki, Dawid Świątkowski, Dominik Ratajczak, Kacper Ratajczak, Antoni Robak, Hubert Misiak,