UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W minioną niedzielę 06 grudnia w Jarocinie odbył się turniej Mikołajkowy dla rocznika 2010 w którym wystąpiły dwa nasze zespoły.

Była to pierwsza możliwość w tym okresie grania w hali. W turnieju wystąpiło pięć klubów z powiatu jarocińskiego wystawiając w sumie dziesięć zespołów  Antonio Jarocin (dwa zespoły), LZS Cielcza (dwa zespoły) APR Jarocin (trzy zespoły) APR Kotlin, Grom Golina (dwa zespoły)

Nasze drużyny grając w dwóch różnych grupach zwyciężały we wszystkich spotkaniach. Nie prowadzono w tym turnieju klasyfikacji najważniejsza była sportowa rywalizacja i możliwość rozwijania swoich umiejętności. Gratulujemy naszym zawodnikom bardzo  udanego występu , dziękujemy pozostałym drużyną za rywalizację. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale. Organizatorem był zespół APR Jarocin. 

Franciszek Michalak , Hubert Misiak , Kacper Ratajczak  , Dominik Ratajczak  , Marcel Skałecki , Wojciech Wojtczak ,  Maćkowiak , Antoni Robak

Dawid Świątkowski , Jakub Nowicki ,  Małgorzata Szymczak , Jakub Żuchowski , Filip Żuchowski , Dawdi Zybała , Kamil Tułaza , Szymon Ziętkowski, trenerzy Paweł Maciejewski, Piotr Kowalczyk.

 

autor  zdjęcia - organizator